UFC

Jamahal Hill przed największym wyzwaniem w karierze – zmierzy się z Thiago Santosem w walce wieczoru sierpniowej gali UFC FN

Jamahal Hill stanie przed szansę włączenia się do rozgrywki o najwyższe laury w wadze półciężkiej, stajać w szranki z Thiago Santosem.
Pojedynek o dużym znaczeniu dla układu sił w wadze półciężkiej pomiędzy idącym jak burza Jamahalem Hillem (10-1) i byłym pretendentem do złota Thiago Santosem (22-10) zwieńczy zaplanowaną na 8 sierpnia galę UFC Fight Night.
O zestawieniu walki doniósł portal MMAJunkie.com.

Amerykanin wygrał cztery z dotychczasowych pięciu walk pod sztandarem UFC, jedynej porażki doznając roku temu w starciu z Paulem Craigiem. Niepowodzenie to powetował sobie dwoma efektownymi nokautami w pierwszych rundach na Jimmym Crute oraz Johnnym Walkerze. Aktualnie 31-latek jest sklasyfikowany na 10. miejscu w dywizji.Thiago Santos nie radzi sobie ostatnimi czasy najlepiej. Z ostatnich pięciu walk przegrał aż cztery, choć, owszem, ulegał ścisłej czołówce w osobach Jona Jonesa, Glovera Teixeiry, Aleksandara Rakicia i Magomeda Ankalaeva. Jedyne w tym okresie zwycięstwo odniósł w październiku zeszłego roku z Johnnym Walkerem, którego wypunktował.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Mając na uwadze formę, jaką prezentuje ostatnio 38-letni już Brazylijczyk, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że najlepsze lata ma już dawno za sobą. W starciu z Hillem będzie miał co prawda po swojej stronie zdecydowaną przewagę doświadczenia, ale pod kątem szybkościowym i przede wszystkim pięściarskim to Amerykanin powinien zdecydowanie rozdawać karty. Nadzieją Marrety mogą być niskie kopnięcia, w bronieniu których Sweet Dreams gigantem nie jest.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Jamahal Hill – 1.50
Thiago Santos – 2.50

Wstępny typ

Jamahal Hill
Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

205 lb: Thiago Santos (22-10) vs. Jamahal Hill (10-1)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button