Polskie MMARosyjskie MMA

Ivan Shtyrkov vs. Marcin Łazarz 24 lutego w Czelabińsku

Marcin Łazarz stanie za trzy tygodnie przed szansą zafundowania Ivanowi Shtyrkovowi pierwszej zawodowej porażki, mierząc się z Rosjaninem podczas gali RCC.

Marcin Łazarz (11-5) skrzyżuje pięści z robiącym furorę na Wschodzie Ivanem Shtyrkovem (13-0) podczas zaplanowanej na 24 lutego w Czelabińsku gali RCC Boxing Promotions. O zestawieniu poinformowała oficjalnie organizacja.

Starcie odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.
Dla przeplatającego ostatnimi czasy zwycięstwa z porażkami Łazarza, który powraca po wiktorii z Adamem Kowalskim podczas gali Runda 7 w listopadzie zeszłego roku, jest to nie lada szansa, bo o Uralskim Hulku jest już głośno od kilku lat.

29-letni Rosjanin ma na swoim koncie zwycięstwa z takimi zawodnikami jak między innymi Jess Monson, Antonio Silva, Rodney Wallace czy Satoshi Ishii. Ostatnio był natomiast widziany w akcji także w listopadzie ubiegłego roku, wypunktowując Christiana M’Pumbu.

W rozmowie z portalem MMANews.pl Łazarz zdradził, że jego kontrakt na walkę ze Shtyrkovem obwarowany jest obowiązkowym rewanżem, jeśli pokona Rosjanina.

*****

Max Holloway ciętą ripostą karci Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button