„Idę po was wszystkich!” – Cody Garbrandt zapowiada powrót na tron


Były mistrz kategorii koguciej Cody Garbrandt powoli sposobi się do powrotu do akcji po dwóch porażkach przez nokauty z TJ-em Dillashawem.

Wygląda na to, że po sierpniowej – drugiej! – porażce przez nokaut z TJ-em Dillashawem i czasowym odwyku od mediów społecznościowych były mistrz kategorii koguciej Cody Garbrandt powoli sposobi się do powrotu do akcji. Na to przynajmniej wskazują ostatnie wpisy na jego Instagramie.

Pięć lat temu stoczyłem drugą zawodową walkę! I pierwszą pod sztandarem Team Alpha Male. Co za przygoda. Jestem gotowy na kolejny rozdział! Idę po was wszystkich!!! #kolejneczyszczeniedywizji
Wpis ten nie mógł umknąć zawodnikowi, który w ostatnich miesiącach haruje medialnie jak zły, by otrzymać pojedynek z No Love, czyli Jimmiemu Riverze – i nie umknął.

Jeśli chcesz spróbować kolejnego czyszczenia dywizji, możesz rozpocząć ode mnie. #małapizda

Przed kilkoma dniami Rivera, który wygrał sześć z dotychczasowych siedmiu walk w UFC w rozmowie z BJPenn.com powiedział, że otrzymał propozycję walki z Garbrandtem, ale ten nie był zainteresowany – rzekomo z powodu kontuzji.

El Terror nie zaprzepaścił też w tamtejszym wywiadzie okazji, aby zrugać rywala.

Cody był na 7. miejscu w dywizji i mu się poszczęściło, bo possał komuś kutasa albo coś takiego – i dostał walkę o pas.

– stwierdził Rivera.

Dostał titleshota. I pokonał Cruza, który i tak nie umie boksować.

O planach No Love póki co nie wiele wiadomo. El Terror garnie się natomiast do walk, choć z uwagi na zapowiedziane niedawno starcia Raphaela Assuncao z Marlonem Moraesem oraz Dominicka Cruza z Johnem Linekerem jego opcje są mocno ograniczone.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *