UFC

„Idę po was wszystkich!” – Cody Garbrandt zapowiada powrót na tron

Były mistrz kategorii koguciej Cody Garbrandt powoli sposobi się do powrotu do akcji po dwóch porażkach przez nokauty z TJ-em Dillashawem.

Wygląda na to, że po sierpniowej – drugiej! – porażce przez nokaut z TJ-em Dillashawem i czasowym odwyku od mediów społecznościowych były mistrz kategorii koguciej Cody Garbrandt powoli sposobi się do powrotu do akcji. Na to przynajmniej wskazują ostatnie wpisy na jego Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Bq71S3UBUKv/

Pięć lat temu stoczyłem drugą zawodową walkę! I pierwszą pod sztandarem Team Alpha Male. Co za przygoda. Jestem gotowy na kolejny rozdział! Idę po was wszystkich!!! #kolejneczyszczeniedywizji
Wpis ten nie mógł umknąć zawodnikowi, który w ostatnich miesiącach haruje medialnie jak zły, by otrzymać pojedynek z No Love, czyli Jimmiemu Riverze – i nie umknął.

Jeśli chcesz spróbować kolejnego czyszczenia dywizji, możesz rozpocząć ode mnie. #małapizda

Przed kilkoma dniami Rivera, który wygrał sześć z dotychczasowych siedmiu walk w UFC w rozmowie z BJPenn.com powiedział, że otrzymał propozycję walki z Garbrandtem, ale ten nie był zainteresowany – rzekomo z powodu kontuzji.

El Terror nie zaprzepaścił też w tamtejszym wywiadzie okazji, aby zrugać rywala.

Cody był na 7. miejscu w dywizji i mu się poszczęściło, bo possał komuś kutasa albo coś takiego – i dostał walkę o pas.

– stwierdził Rivera.

Dostał titleshota. I pokonał Cruza, który i tak nie umie boksować.

O planach No Love póki co nie wiele wiadomo. El Terror garnie się natomiast do walk, choć z uwagi na zapowiedziane niedawno starcia Raphaela Assuncao z Marlonem Moraesem oraz Dominicka Cruza z Johnem Linekerem jego opcje są mocno ograniczone.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button