„Hej, pi*do, tym razem nie płacz jak mała dzi*ka” – Gamrot odpowiedział na atak Parke’a

Podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot odpowiedział na wczorajsze przytyki ze strony tymczasowego mistrza kategorii lekkiej Normana Parke’a.

W poniedziałek Norman Parke wznowił medialny ostrzał wymierzony w Mateusza Gamrota, z którym 11 lipca w walce wieczoru gali KSW 53 skrzyżuje rękawice po raz trzeci.

Irlandczyk z Północy zarzucił kudowianinowi, że ten określa się mianem mistrza, podczas gdy nie był widziany w akcji od półtora roku – w wersji Stormina: od dwóch lat. Ponadto swoim zwyczajem w nieszczególnie wysublimowany sposób zasugerował, że relacje Gamera z Borysem Mańkowskim wykraczają poza przyjaźń.

Dziś polski zawodnik odpowiedział Irlandczykowi z Północy, publikując następujący wpis w mediach społecznościowych.
(pisownia oryginalna)

Podział ról jest już dawno ustalony! 😤
Norman krzyczy i obraża, ja ciężko pracuje w ciszy!
Norman więcej krzyczy, ja trenuje jeszcze ciężej!
Efekty zrobią hałas! 😈⚔
Do zobaczenia 11 lipca 🤘
.

Hej, pizdo. Tym razem nie płacz jak mała dziwka. Zdechniesz.

Dla Mateusza Gamrota trzecie starcie z Normanem Parkiem – pierwsze wygrał, drugie zakończyło się wynikiem no-contest – będzie powrotem do klatki po osiemnastu miesiącach. Ostatnio był widziany w akcji w grudniu 2018 roku, pokonując Klebera Koike Erbsta i tym samym sięgając po drugi pas mistrzowski – kategorii piórkowej.
W 2019 roku kudowianin toczył kontraktowe boje z KSW, przekonując, że wypełnił wszelkie zobowiązania wynikające z umowy i jest wolnym zawodnikiem. Ostatecznie doszedł jednak do porozumienia z polskim gigantem – w kontrakcie ma obecnie dwie walki, po stoczeniu których zamierza ruszyć na podbój UFC.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply