„Chłopak i dziewczyna nigdy nie są daleko” – iskry na linii Parke – Gamrot

Norman Parke nie zasypia gruszek w popiele przed trzecią konfrontacją z Mateuszem Gamrotem – i po raz kolejny atakuje Polaka w mediach społecznościowych.

Już 11 lipca w walce wieczoru gali KSW 53 rękawice po raz trzeci skrzyżują Mateusz Gamrot i Norman Parke – zawodnicy, którzy zdecydowanie sympatią do siebie nie pałają.

W drodze do poprzednich dwóch starć, które odbyły się w 2017 roku – pierwsze wygrał Polak, drugie zakończyło się wynikiem no-contest – atmosfera między oboma fighterami była gorąca. W podgrzewaniu jej prym wiódł przede wszystkim niesłynący z wykorzystywana okazji do zachowania milczenia Irlandczyk z Północy.

I nie inaczej jest przed trylogią. W poniedziałek Stormin – formalnie tymczasowy mistrz kategorii lekkiej – ponownie podskubał Gamera – formalnie nadal podwójnego mistrza wag lekkiej i piórkowej.
Jak możesz być wciąż mistrzem po tym jak nie walczyłeś w mma przez 2 lata…🤬🖕🏼

– napisał Parke.

Kudowianin udzielił mu odpowiedzi za pośrednictwem Twittera:

Pokażę Ci to za 12 dni ⚔ #kingisback

Irlandczyk z Północy ruszył z szybką kontrą, nawiązując do swojej standardowej w przypadku wojenek medialnych z Gamrotem narracji.

Dajesz, koksiarzu

napisał.

Na tym jednak nie koniec, bo Stormin poruszył też inny wątek, do którego lubi chętnie powracać – a mianowicie przyjaźni Mateusza Gamrota z Borysem Mańkowskim. Uczynił to oczywiście w charakterystyczny dla siebie sposób…

Chłopak i dziewczyna nigdy nie są daleko od siebie.. obstawiam że Borys jest dawcą 😂😂😂 🍆🍆🖕🏼

Norman Parke był ostatnio widziany w akcji we wrześniu ubiegłego roku, w ramach gali KSW 50 w Londynie pokonując niejednogłośnie Marcina Wrzoska i tym samym sięgając po tymczasowe złoto wagi lekkiej
Dla Mateusza Gamrota będzie to powrót do klatki po półtorarocznym z nią rozbracie. Po raz ostatni gościł tam w grudniu 2018 roku, rozbijając na pełnym dystansie Klebera Koike Erbsta. Zdobył wówczas drugi pas mistrzowski – kategorii piórkowej.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„200 tysięcy w górę” – Jan Błachowicz o możliwym wzięciu kolejnej niemistrzowskiej walki

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply