UFCWiadomości MMA

Lombard: „Załatwię Rory’ego tak, że matka go nie pozna”

Przebywający na przymusowym urlopie Hector Lombard nie może doczekać się powrotu do oktagonu.

Gdy na UFC 182 w styczniu 2014 roku Hector Lombard pokonywał Josha Burkmana, by kilka tygodni później zostać zestawionym z Rorym MacDonaldem, wydawało się, że Kubańczyk znajduje się blisko walki o pas mistrzowski. Wkrótce jednak w rezultacie oblanego testu antydopingowego przed walką z Burkmanem, jej wynik zmieniono na no-contest, ukarano go grzywną, a planowany pojedynek z Kanadyjczykiem odwołano. Lombard został zawieszony na rok.

W wolnym czasie Kubańczyk brał udział w turniejach grapplerskich – ze zmiennym szczęściem. Nie zrealizował też planów dołączenia do australijskiej reprezentacji judo. Cały czas jednak utrzymywał formę, przekonując, że czuje się doskonale.

Reprezentant ATT był gościem w audycji MMA Roasted, w której zapytano go o ocenę kontrowersyjnego zwycięstwa Rousimara Palharesa nad Jakiem Shieldsem na gali WSoF 22.

Szkoda mi Jake’a Shieldsa. Powinien był uderzyć go więcej (po walce). Gość jest idiotą. Nie robi się takiego gówna. Puść, chłopie. Wygrałeś walkę, dostałeś bonus, odpuść. Ale nie, ten dziwoląg chce cię połamać.

Lombard będzie mógł powrócić do oktagonu w styczniu i wie już dokładnie, z kim chciałby się zmierzyć. Chce zacząć tam, gdzie ostatnio skończył.

Wiem, że mnie wyzywał. Mamy niedokończone interesy. Wiem, że mnie wyzywał, opowiadał bzdury. Rory MacDonald. Muszę dokończyć z nim interesy. Ciągle powtarza moje nazwisko wszędzie. Któregoś dnia miał wywiad z Arielem Helwanim i mówił „Chce walczyć z Hectorem, gdy wróci”. Jeśli oczekuje, że nie będę w formie w powrocie – to się nie wydarzy. Oczekuje łatwej przeprawy. Spodziewa się gościa, który się starzeje. Myśli, że łatwo wygra. Ale słuchaj, Rory. Rozsmaruje cię. Nie masz pojęcia, co cię czeka. Załatwię cię tak, że twoja mama cię nie pozna.

Zafunduję mu piekło.

Kubańczyk prosił prowadzących, aby koniecznie przekazali MacDonaldowi te słowa, być może licząc na reakcję Kanadyjczyka, która stanowić będzie solidny fundament pod ich ponowne zestawienie. I tak też się stało.

Oto odpowiedź Czerwonego Króla:

Powiązane artykuły

Back to top button