UFCWiadomości MMA

Hall porównuje nienawistników Rousey do terrorystów

Uriah Hall postanowił połączyć dwa tematy będące w ostatnich dniach na pierwszych stronach gazet – terrorystów i krytykantów Rondy Rousey.

Jamajczyk Uriah Hall, który prywatnie zna się z upokorzoną podczas UFC 193 byłą mistrzynią kategorii koguciej Rondą Rousey, wziął ją w obronę, w bardzo mocnych słowach na swoim profilu na Instagramie krytykując nienawistników Amerykanki.

Rozwala mnie, jak ludzie pokazali swoje prawdziwe oblicze, podczas gdy jedna kobieta zmieniła cały ten sport, inspirując mężczyzn, kobiety i dzieci nie tylko do dążenia do marzeń, ale zmieniając sport. Ronda Rousey jest nadal legendą. Tak, wszyscy upadamy, ale niektórzy z was nie różnią się od terrorystów (shacking my fucking head). Tylko pamiętajcie, że na koniec dnia jedyne, co macie, to słowa… Podczas gdy ona ma więcej pieniędzy niż wy, nadal jest kochana przez wielu i nadal jest jedną z najlepszych na świecie… Jazda, dawajcie, skurwiele, dawajcie…

Hall również wystąpił na australijskiej gali UFC 193, przegrywając po jednogłośnej decyzji sędziowskiej z Robertek Whittakerem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button