Gwiazdor NFL Greg Hardy nokautuje w Dana White’s Contender Series – video


Greg Hardy nie mógł wymarzyć sobie lepszego występu w przedsionku UFC, czyli podczas gali Dana White’s Tuesday Night Contender Series.

Kontrowersyjny były gwiazdor NFL Greg Hardy (1-0) zaliczył spektakularny zawodowy debiut, podczas gali Dana White’s Tuesday Night Contender Series w Las Vegas nokautując innego byłego zawodnika NFL Austena Lane’a (4-1) w pierwszej rundzie walki.
Obaj zawodnicy od początku wdali się w piekielnie ostre, ale i chaotyczne wymiany. Po jednej z nich Hardy przypadkowo wsadził rywalowi palce w oczy i walkę na chwilę przerwano. Lane trafił podwójnym lewym i prawym, ale Hardy niewiele sobie z tego zrobił. Gwiazdor regularnie polował na potężnego prawego, próbując ustawić go sobie lewymi. W końcu zagnał Lane’a w okolice siatki – tam przepuścił atak, kontrolując poczynania rywala lewicą i odpowiadając potężnym prawym, po którym Lane przyklęknął, okrutnie naruszony. Chwilę potem wstał, ale nie do końca zdając sobie chyba sprawę, gdzie się znajduje, odwrócił się od Hardy’ego – ten ustawił się pod lewicę i zakończył walkę soczystym sierpem.

Obserwujący galę spod oktagonu Dana White oraz matchmakerzy Sean Shelby i Mick Maynard aż wstali ze swoich miejsc.

W chwili pisanie niniejszego artykułu nie było wiadomo, czy występ ten zapewni Gregowi Hardy’emu kontrakt z UFC – a o ten toczy się gra – ale oceniając po reakcji sternika UFC i popularności, jaką cieszy się były gracz NFL, wydaje się, że inny scenariusz nie wchodzi w grę.

*****

Nowozelandzki twardziel, Romero jak Zidane i amerykański konfident – pięć wniosków po UFC 225


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply