UFC

Gregor Gillespie wraca do akcji – trzy nowe walki dodane do UFC on FOX 27

Pojedynku Gregora Gillespiego z Jordanem Rinaldim, Vinca Pichela z Joaquimem Silvą oraz Bobby’ego Greena z Erikiem Kochem uzupełniy rozpiskę styczniowej gali UFC on FOX 27.

Trzy nowe pojedynki w kategorii lekkiej zasiliły zaplanowaną na 27 stycznia w Charlotte galę UFC on FOX 27.
Idący jak burza Gregor Gillespie (10-0), który wygrał już trzy starcia z rzędu w oktagonie, w ostatniej po szalonym pojedynku dusząc Jasona Gonzaleza, pójdzie w oktagonowe tany z Jordanem Rinaldim (13-5), który po porażce z Abelem Trujillo w debiucie ostatnio szybko poddał Alvaro Herrerę.

Rinaldo może być niebezpieczny w stójce, ale biorąc pod uwagę jego liche defensywne zapasy i podejrzaną kondycję, trudno wróżyć mu sukces z kapitalnie usposobionym zapaśniczo, piekielnie agresywnym i dysponującym świetną kondycją Gillespie.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Gregor Gillespie – 1.35
Jordan Rinaldi – 3.20

*****

W drugim dodanym starciu rozpędzony trzema wiktoriami – ostatnio efektownie ubił Damiena BrownaVinc Pichel (10-1) skrzyżuje rękawice ze znajdującym się w identycznej sytuacji – ostatnio wypunktował Rezę MadadiegoJoaquimem Silvą (10-0).

Brazylijczyk to przede wszystkim solidnie poukładany i ciężkoręki stójkowicz i wydaje się, że jego defensywne zapasy powinny wystarczyć na ewentualne próby obaleń ze stront Pichela. Amerykanin również ma czym przyłożyć na nogach, ale od strony technicznej i szybkościowej powinien odstawać – ba, w ostatnim starciu do czasu nokautu przegrywał z Damienem Brownem.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Vinc Pichel – 2.00
Joaquim Silva – 1.70

*****

Wreszcie w ostatniej walce Bobby Green (23-8-1), który ostatnim remisem z Lando Vannatą przerwał czarną serię trzech porażek, stanie w klatce naprzeciwko Erika Kocha, który ostatnio powrócił do akcji po rocznej przerwie, przegrywając na punkty z Clayem Guidą.

Trudno wskazać faworyta tego starcia. Green może być odrobinę lepiej poukładany boksersko, ale też ma tendencje do podejmowania ogromnego ryzyka w wymianach – a biorąc pod uwagę, że Koch dysponuje solidną mocą w rękach, trudno wykluczyć nokaut w wykonaniu tego ostatniego. Green posiada jednak mocniejsze zapasy i niewykluczone, że zaprzęgnie je do działania, jeśli będzie miał problemy na nogach.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Bobby Green – 1.65
Erik Koch – 2.15

Rozpiska UFC on FOX 27

Walka wieczoru

185 lbs: Ronaldo Jacare Souza (24-5) vs. Derek Brunson (18-5)

Pozostałe

205 lbs: Ovince St. Preux (22-10) vs. Ilir Latifi (13-5)
155 lbs: Gregor Gillespie (10-0) vs. Jordan Rinaldi (13-5)
155 lbs: Vinc Pichel (10-1) vs. Joaquim Silva (10-0)
155 lbs: Bobby Green (23-8-1) vs. Erik Koch (15-5)
125 lbs: Randa Markos (7-5) vs. Juliana Lima (9-4)
125 lbs: Justine Kish (6-1) vs. Ji Yeon Kim (6-1-2)
125 lbs: Mara Romero Borella (12-4) vs. Katlyn Chookagian (9-1)

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #4 – UFC on FOX 26, Błachowicz, wstępne typy KSW 41

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button