„Głowa opuszczona! Ręce przy brodzie! Od razu presja!” – trener Mirosław Okniński motywuje Michała Oleksiejczuka przed walka (VIDEO)


Trener Mirosław Okniński harował jak zły, aby odpowiednio „nakręcić” Michała Oleksiejczuka przed walką z Gadzhimuradem Antigulovem.

Jeden z ojców założycieli polskiego MMA, trener Mirosław Okniński doskonale wie, jak wykrzesać ze swoich podopiecznych to, co najlepsze. I nie inaczej było przed sobotnią galą UFC on ESPN+ 7 w Petersburgu, gdzie w bój poszedł Michał Oleksiejczuk, koncertowo rozbijając Gadzhimurada Antigulova.

Tuż przed wyjściem do oktagonu niesłynący z ukrywania emocji trener ostrzelał Lorda po twarzy, bojowym okrzykiem zachęcając go do wojny.

– Głowa opuszczona! Ręce przy brodzie! Od razu presja! – dało się słyszeć ostatnie krótkie komendy Oknińskigo, zanim cały team otrzymał sygnał do ruszenia w drogę do oktagonu.
Nagranie opublikował inny wyborny specjalista w swoim fachu – trener zapasów Lorda, Robert Roszkiewicz.

Michał Oleksiejczuk ma już na koncie dwa zwycięstwa w UFC przez nokauty w pierwszej rundzie.

*****

Polski wieczór, książę Petersburga i nielot Holender – pięć wniosków po UFC Petersburg


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. analnymordulec

    23 kwietnia 2019 at 10:40

    A czy u trenera Oknińskiego jest w głowie jakakolwiek inna taktyka? Bo z tego co widzę to kto by z kim nie walczył to zawsze jest to samo – presja!;p

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *