Georges St.Pierre porównuje Aldo vs McGregor do Silva vs Sonnen

W czasach absolutnej medialnej dominacji Conora McGregora łatwo zapomnieć, że jeszcze chwilę temu UFC miało innego króla gadki…

Chael Sonnen całą swoją legendę zbudował na umiejętności posługiwania się słowem mówionym, więc nie dziwne, że po zakończeniu kariery związał się z mediami. Oprócz pracy komentatora przy WSOF prowadzi także swój autorski podcast, który ostatnio odwiedził Georges St. Pierre.

Były dominator kategorii półśredniej zdecydował się porównać zbliżające się starcie pomiędzy Jose Aldo i Conorem McGregorem z konfrontacją Andersona Silvy i Chaela Sonnena.

Większość zawodników walczących do tej pory z Jose Aldo sprawiało wrażenie przestraszonych. Aldo posiada swoistą aurę niezwyciężonego. Podobnie jak Anderson Silva przed starciem z Tobą [Sonnenem]. Myślę, że McGregor próbuje przełamać tą aurę. Wygląda na to, że udało mu się wejść do głowy Aldo. Ale zobaczymy. To trzeba przełamać fizycznie, a nie mentalnie. To będzie bardzo interesująca walka. Ciekawa konfrontacja stylów.

Rzeczywiście można doszukać się podobieństw pomiędzy wspomnianymi wyżej pojedynkami. Wielki, niezwyciężony, syty mistrz z kraju kawy kontra wygadany pretendent cechujący się rozbudowanym trash talkiem, mentalnymi gierkami i niezwykłą determinacją.

Ciekawe, która walka zapadnie na dłużej w pamięci fanów…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply