Genesis: Różalski vs. Barnett – informacje o gali na gołe pięści

Dziś wieczorem na nadwiślańskiej scenie walk na gołe pięści do tandemu Wotere i Gromdy dołączy Genesis.

Dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się organizowana przez współwłaściciela KSW Macieja Kawulskiego debiutancka gala Genesis, w ramach której dojdzie do siedmiu walk na gołe pięści.

Wydarzenie zwieńczy starcie powracających po długiej przerwie byłego mistrza wagi ciężkiej KSW Marcina Różalskiego z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem.

W akcji zobaczymy też między innymi Bartosz Batrę czy znanych z występów w KSW lub FEN Vaso Bakocevicia, Gracjana Szadzińskiego czy Rafała Kijańczuka.
Wszystkie walki odbędą się w kwadratowej klatce o wymiarach 8 metrów na 8 metrów. Przewidziano trzy rundy po 3 minuty każda.

Zawodnicy będą mogli korzystać w klatce wyłącznie z pięści oraz łokci – brak oczywiście obaleń. Przewidziano natomiast także walkę w klinczu, choć po 3 sekundach braku aktywności w tej płaszczyźnie zawodnicy będą rozdzielani.

Po każdym knockdownie zawodnik będzie liczony przez 10 sekund. Nie przewidziano limitów knockdownów na rundę.Poniżej oficjalne ważenie oraz rozpiska.

Walka wieczoru

120 kg: Marcin Różalski vs. Josh Barnett

Karta główna

65 kg: Bartosz Batra vs. Michał Królik
80 kg: Vaso Bakocevic vs. Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Sadziński vs. Jan Siroky
57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
120 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply