Gala UFC Fight Night w Rosji oficjalnie zapowiedziana

Po wielu miesiącach spekulacji organizatorzy wreszcie oficjalnie zapowiedzieli galę UFC Fight Night, która odbędzie się we wrześniu w Moskwie.

Organizacja UFC zapowiedziała oficjalnie debiut na rosyjskiej ziemi. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, 15 września Amerykanie zorganizują na Stadionie Olimpijskim w Moskwie galę z cyklu UFC Fight Night.
Póki co nie wiadomo nic oficjalnie o zawodnikach, którzy wystąpią w Moskwie, ale tajemnicą poliszynela jest, że w walce wieczoru pojawić ma się Alexander Volkov. Ponadto do gali przymierzani są też Zabit Magomedsharipov, Rustam Khabilov czy Ramazan Emeev.

Występ największej gwiazdy rosyjskiego MMA i mistrza kategorii lekkiej Khabiba Nurmagomedova jest w zasadzie wykluczony z uwagi na niższą rangę gali. Sam Dagestański Orzeł celuje w powrót do akcji podczas listopadowej gali w Nowym Jorku lub grudniowej w Las Vegas.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 1 czerwca.

*****

Alexey Oleinik o Ezekielu, dwóch legendach, z którymi chce walczyć i horrorze rodzinnym

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply