Francis Ngannou pompuje na jednej ręce – rzuca wyzwanie McGregorowi, Usmanowi i Adesanyi (VIDEO)

Francis Ngannou zapoczątkował challenge polegający na robieniu pompek na jednej ręce, zapraszając do niego trzech zawodników UFC.

Czasy przymusowej izolacji, do jakich doprowadziła pandemia koronawirusa, stanowią dobrą okazję do różnego rodzaju wyzwań, którymi w ostatnich tygodniach mocno obrodziło.

Jedno z takowych zainicjował właśnie czołowy ciężki UFC Francis Ngannou. Kameruńczyk postanowił mianowicie rozpocząć challenge polegający na robieniu pompek na jednej ręce.

Oto efekty:

– Widzę wasze wyzwania dotyczące pompek. Są zabawne. Ale nikt nie robi ich na jednej ręce.

Do wyzwania Predator zaprosił swoich afrykańskich kompanów Kamaru Usmana i Israela Adesanyę, a także Conora McGregora i trenera w Xtreme Couture Erica Nicksicka.
Co zaś tyczy się kariery sportowej, to rozpędzony serią trzech nokautów w pierwszych rundach Francis Ngannou miał 28 marca skrzyżować rękawice z Jairzinho Rozenstruikiem, ale gala w Columbus została odwołana.

Istnieje jednak szansa, że kameruński Predator stanie w szranki z Surinamczykiem przy okazji zaplanowanej na 18 kwietnia gali UFC 249. Nadal nie wiadomo jednak, gdzie – i czy w ogóle – odbędzie się to wydarzenie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W klatce znaczy zero” – Khabib Nurmagomedov odpowiada na komentarz Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply