FORTUNA i Lowking.pl zwierają szeregi

Nawiązaliśmy współpracę z FORTUNA Online – największym polskim bukmacherem, który posiada przebogatą ofertą dla fanów MMA.

W 2021 rok wchodzimy z nie lada przytupem. Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z największym polskim bukmacherem FORTUNA Online.
FORTUNA posiada przebogatą ofertę zakładów na gale MMA – w tym oczywiście wszystkie wydarzenia światowego giganta UFC czy polskiej potęgi KSW.

Przed każdą galą UFC oraz KSW na Lowking.pl Czytelnicy znajdą informacje o kursach bukmacherskich, szczegółowe analizy najciekawszych walk (jeszcze gorąca rewanżu Conora McGregora z Dustinem Poirierem znajduje się tutaj), typowania czy artykuły z serii Przegląd Bukmacherski, w których będziemy wyłuskiwać najciekawsze kursy bukmacherskie.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

 • zakład bez ryzyka do 210 PLN
 • bonus do depozytu do 2000 PLN
 • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Grzechem byłoby nie wspomnieć, że FORTUNA Online jest jedynym polskim bukmacherem, który posiada prawa do transmisji wszystkich tegorocznych gal UFC – zarówno kart wstępnych, jak i głównych. Aby mieć możliwość oglądać gale – choćby sobotnie hitowe UFC 257 z Conorem McGregorem i Dustinem Poirierem w rolach głównych – wystarczy zagrać jakikolwiek zakład za min. 2 PLN w ciągu ostatnich 7 dni.

Wszystkie walki UFC i KSW można obstawiać na FORTUNA Online – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. cesellolaroma

  22 stycznia 2021 at 12:44

  No i jest powód, żeby założyć konto na FORTUNA.

  Z Pzbuk była lipa, że nie było KSW, a tam najprościej moim zdaniem typować.

  Strasznie mnie ciekawi jak wyglądają te transmisje UFC, czy normalnie będzie się dało na tym galę oglądać, czy słaba jakość/ jakieś reklamy/ małe okno. Bo cena jak za darmo. Wystarczy puścić po 2 zł cztery razy.

 2. bartass89

  22 stycznia 2021 at 18:08

  Mógłbyś dokładniej Bartku opisać co należy zrobić, żeby móc oglądać w fortuna tv gale ufc na zywo? W zakładce regulaminu na stronie fortuny nie ma niestety tego podane. Ty piszesz 2 zł w ost 7 dni, kolega w komentarzu po 2 zł cztery razy puścić. Myślę, że wiele fanów by to interesowało i dobrze byłoby, gdybyś to opisał, a jednocześnie zrobiłbyś swojemu sponsorowi dobrą reklamę. Sytuacja win-win. Jakbyś znalazł gdzieś regulamin dot. ogladania UFC na fortuna, to bylbym wdzięczny.

 3. cesellolaroma

  22 stycznia 2021 at 18:12

  Jeśli o mnie chodzi, to tylko sobie przeliczyłem 4×2 zł to wystarczy na 4 gale, więcej w miesiącu i tak nie ma.

  A jak to w praktyce działa sam nie wiem, założyłem konto i zobaczę w sobotę czy pójdzie.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply