Bukmacher MMAKSWUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Formalność dla Darko Stosicia? Przegląd bukmacherski #122 – KSW 87: Martinek vs. Stosić oraz UFC Vegas: Yusuff vs. Barboza

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na gale KSW 87: Martinek vs. Stosić oraz UFC Vegas: Yusuff vs. Barboza.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 122. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na gale KSW 87: Martinek vs. Stosić oraz UFC Vegas: Yusuff vs. Barboza.

Darko Stosić vs. Michal Martinek 1.32 – 3.39


Bliżej walce tej przyjrzałem się w Typowaniu, które można znaleźć tutaj.

Dynamika tej walki wydaje się oczywista – Michal Martinek spróbuje hasać po klatce, kąsając Darko Stosicia szybkimi ale nieszczególnie mocnymi ciosami – mocne narażałyby go na kontry – podczas gdy Serb powalczy o skrócenie dystansu i rozpuszczenie kowadeł. Kursy bukmacherskie nieźle odzwierciedlają szanse, jakie na papierze obaj mają na zwycięstwo, choć przyznam, że jednak 1.32 na wiktorię Stosicia to odrobinę mało. Nie na tyle jednak, abym pochylił się nad 3.39 na wiktorię Czecha.

Absolutnie nie wykluczam scenariusza, w którym Stosić nokautuje Martinka już w pierwszej rundzie, ale… Mając na uwadze styl walki Czecha – niechęć do podejmowania większego ryzyka, gotowość do oddawania pola i hasania przy ogrodzeniu – spodziewam się, że zobaczymy tutaj rundę drugą, a może nawet trzecią. W tym kontekście można rzucić okiem na kursy 1.33 na liczbę rozpoczętych rund większą niż 1,5 – dla ostrożniejszych graczy – oraz 1.84 na liczbę rozpoczętych rund większą niż 2,5 dla graczy skłonnych do większego ryzyka.

Zwycięstwo Darko Stosicia – 1.32
Zwycięstwo Michala Martinka – 3.39


Liczba rozpoczętych rund: więcej 1,5 – 1.33
Liczba rozpoczętych rund: więcej 2,5 – 1.84

Roman Szymański vs. Leo Brichta 1.56 – 2.43


Uważam, że walka zapowiada się na bardziej wyrównaną, aniżeli sugerują kursy bukmacherskie, ale czy rozstrzał jest tak duży, że warto pochylić się nad 2.43 nad wiktorią Leo Brichty? Nie jestem pewien…

Pomimo iż obaj zawodnicy dysponują potencjałem do rozstrzygnięcia tego pojedynku przed czasem – Roman Szymański głównie w parterze, Czech przede wszystkim w stójce – to uważam, że istnieje tutaj potencjał na decyzję sędziowską – a jeśli nie decyzję, to trzecią rundą. Kurs na liczbę rozpoczętych rund większą niż 2,5 wynosi 1.60.

Zwycięstwo Romana Szymańskiego – 1.56
Zwycięstwo Leo Brichty – 2.43
Liczba rozpoczętych rund: więcej 2,5 – 1.60

Sodiq Yusuff vs. Edson Barboza 1.60 – 2.34

Z całą sympatią dla Edsona Barbozay, ale dla 37-letniego już Brazylijczyka starcie z Sodiqiem Yusuffem zapowiada się na trudną przeprawę. Chodzi przede wszystkim o presję, jaką uwielbia wywierać Nigeryjczyk – a ta neutralizuje z gry Brazylijczyka jego najgroźniejszą broń tj. kopnięcia.

Wiadomo, Edson jest w stanie wyczarować coś z niczego i potrzebuje na to dosłownie odrobinę przestrzeni i czasu – vide jego ostatnia wiktoria z Billym Quarantillo – ale uważam kurs 1.60 na wiktorię Nigeryjczyka za godny zadumy. Jest młodszy, wszechstronniejszy, twardy, solidny kondycyjnie i przede wszystkim – wywiera metodyczną presję.

Zwycięstwo Sodiqa Yusuffa – 1.60
Zwycięstwo Edsona Barbozy – 2.34

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Oleksiego Polischuka – 1.50
Rafał Haratyk vs. Ivan Erslan – liczba rozpoczętych rund: mniej 2.5 – 1.60

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button