UFC

Floyd Jr. zapowiedział powrót w 2020 roku, rozpoczął współpracę z Daną Whitem

Floyd Mayweather Jr. zapowiedział powrót z emerytury w 2020 roku i rozpoczęcie współpracy z Daną Whitem.

Ledwie trzy dni temu Floyd Mayweathere obwieścił w rozmowie z Yahoo! Sports, że definitywnie kończy z boksem.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Dostaję telefony z propozycjami powrotu do ringu, ale moje zdrowie to moje największe bogactwo.

– powiedział słynny bokser.

Boks to bardzo, bardzo brutalny sport. W ostatnich latach wielu zawodników zmarło w ringu. Trzeba wiedzieć, kiedy zawiesić rękawice na kołku. Miałem świetną karierę.

Nadal będę podróżował i dawał pokazowe walki. Świetnie na tym zarabiam. Między $10 milionami i $30 milionami. Myślę, że zarabiam na tym więcej niż wielu innych zawodników na walkach.

Tymczasem w ciągu trzech dni wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. 42-letni zawodnik obwieścił, że z emerytury… wraca!

https://www.instagram.com/p/B5J0IMTlUYt/

Wracam z emerytury w 2020 roku.

Co doprowadziło do zmiany zdania Floyda? Przyjmując oczywiście, że rzeczywiście je zmienił… Otóż, powyższy wpis niepokonanego pięściarza został szybko podany dalej przez dowodzącego UFC Danę White’a.

Na tym jednak nie koniec, bo obaj panowie widziani byli wspólnie podczas meczu NBA pomiędzy L.A. Clippers i Boston Celtics w Los Angeles. Mayweather opublikował nawet zdjęcie z tego spotkania, dodając doń wymowny komentarz.

https://www.instagram.com/p/B5Jwv_MFLJi/

Pracujemy z Daną Whitem, aby dać światu kolejne spektakularne wydarzenie w 2020 roku #boxing #UFC #mma #mayweatherpromotions

O co może chodzić? Przyjmując, że rzeczywiście Floyd Mayweather Jr. zamierza powrócić do akcji, można spekulować o jego potencjalnych rewanżach z Mannym Pacquiao czy – co wydaje się mniej realne – Conorem McGregorem.

Dana White od kilku lat próbuje z przytupem wejść w świat boksu z ZUFFA Boxing, ale póki co napotyka liczne problemy. Niewykluczone jednak, że właśnie w ramach ZUFFA Boxing nawiąże współpracę z Floydem Mayweatherem Jr., z którym negocjacje przy okazji jego walki z Conorem McGregorem niezwykle sobie chwalił.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Zaraz po walce gadałem z nim przez barierkę” – Jan Błachowicz odpowiada na wyzwanie ze strony Johnny’ego Walkera

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button