UFC

Floyd Jr. reaguje na emeryturę Conora McGregora – gotowy na rewanż

Floyd Mayweather Jr. zabrał głos na temat emerytalnych planów zapowiedzianych przez Conora McGregora.

Ogłosiwszy w niedzielę rano trzecie w karierze przejście na sportową emeryturę, Conor McGregor poszedł za ciosem, wieczorem tego samego dnia publikując poniższy wpis z wymownym zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/CBJAgShJX5a/

Emerytalne plany Irlandczyka nie umknęły zawodnikowi, który trzy lata temu pobłogosławił go swoimi ringowymi usługami – Floyda Mayweathera Jr.. Legenardny bokser – świetnie również odnajdujący się w sztuce przechodzenia na emeryturę – skomentował powyższy wpis Notoriousa, wyrażając pełną gotowość na… rewanż!

– O ile się nie mylę, to czy nie powiedziałeś Mike’owi Tysonowi, że pokonałbyś mnie, gdybyśmy zmierzyli się po raz drugi? – napisał Floyd Jr. – A teraz kończysz! Myślałem, że chcesz pokonywać najlepszych?

– Cóż, jeśli zdecydujesz się powrócić, będę czekał, aby ponownie cię ukarać.

Conor McGregor i Floyd Mayweather Jr. zmierzyli się w sierpniu 2017 roku. Amerykanin spokojnie przeczekał ataki Irlandczyka w trzech pierwszych rundach, następnie stopniowo podkręcając tempo. Skończył rywala przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie.

McGregor od zawsze domagał się rewanżu, przekonując, że teraz zna już dobrze styl walki Mayweathera i byłby w stanie wiedzę tę przekuć na zwycięstwo.

W udzielonym ostatnio Fight Hype wywiadzie Floyd Jr. nie wykluczył powrotu między liny. Postawił jednak szereg warunków.

– Jeśli pojawi się okazja, aby dać fanom trochę rozrywki i dobrze się samemu zabawić, zarabiając przy okazji $600 milionów, to dlaczego nie? – powiedział. – Ale gdybym miał powrócić, to po co miałbym walczyć z rywalem, który jest w stanie wyprzedać tylko małe miasta? Lubię walki z rywalami, za którymi stoją całe kraje. Jeśli mam cokolwiek robić, musi być w tym wartość.

Wydaje się, że potencjalne rewanżowe starcie z Conorem McGregorem spełniałoby te warunki.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Powinni byli zestawić tę walkę!” – Conor McGregor wyjaśnia przejście na emeryturę

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button