Fernando Rodrigues Jr. powróci do akcji 5 maja w Legionowie


Doskonale znany nad Wisłą brazylijski ciężki Fernando Rodrigues Jr. podpisał kontrakt z młodą organizacją DKW Fight Night.

Był mistrz kategorii ciężkiej KSW Fernando Rodrigues Jr. (11-4) podpisał kontrakt z organizacją DKW Fight Night, pod banderą której zadebiutuje 5 maja w Legionowie podczas gali DKW Fight Night 2.

Lubicie spokój niedzielnego popołudnia??

To my chętnie wam go zakłócimy :)

Mamy zaszczyt poinformować, że dywizja ciężka Federacji DKW Fight Night została bardzo mocno obsadzona!
Dobrze znany wszystkim Polakom Fernando Santo Forte – MMA, bo o nim mowa w dniu wczorajszym w Sao Paulo podpisał kontrakt z DKW i już 5 maja na DKW Fight Night 2 w Arena Legionowo wystąpi w SUPER FIGHT. A z kim?? O tym już wkrótce :)
Dla nas to Mistrz. Bez względu na to kto nosi pas na biodrach, on dał mega popis swoich umiejętności.

Zapraszamy do śledzenia aby być na bieżąco.
Przygodę z KSW 30-letni obecnie Brazylijczyk rozpoczął w grudniu 2016 roku, nokautując Karola Bedorfa i tym samym rozsiadając się na tronie kategorii królewskiej. W maju 2017 roku został jednak w ledwie 16 sekund zdetronizowany przez Marcina Różalskiego, a następnie – podczas grudniowej gali KSW 41 w Katowicach – dziesięć sekund więcej na ubicie go potrzebował Michał Andryszak.

*****

Sierpem #62 – jak Tomasz Narkun rozmontował Mameda Khalidova?


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *