Fedor Emelianenko po szalonej walce ubił Chaela Sonnena – VIDEO


W Long Island odbyła się gala Bellator 208 – Fedor vs. Sonnen, która wyłoniła drugiego – po Ryanie Baderze – finalistę Grand Prix wagi ciężkiej.

Fedor Emelianenko (38-5) po szalonej, toczonej w morderczym tempie, ale i dziwacznej walce ubił pod koniec rundy pierwszej Chaela Sonnena (30-16-1) w walce wieczoru gali Bellator 208 w Long Island.
Fedor rozpoczął walkę nisko na nogach, spodziewając się obalenia ze strony Sonnena. Już przy pierwszej próbie skrócenia dystansu przez Amerykanina posłał go na deski ślicznym lewym, ale nie podążył za nim.

https://twitter.com/GlobeSvcs/status/1051320925977628672

Gdy Amerykanin wrócił na górę, Rosjanin przy kolejnej próbie ponownie posłał go na deski soczystą kontrą, zachęcając rywala do powrotu na nogi. Sonnen to właśnie zrobił, od razu szukając kolejnej próby zapaśniczej – został jednak doskonale przetoczony i skończył na dole. Z czasem zdołał wstać, ponownie ruszając do desperackiego, ale konsekwentnego obalenia – ponownie został jednak skontrowany ślicznym rzutem. Wstał i ruszył do kolejnego natarcia – w kotłowaninie tym razem utorował sobie nawet drogę za plecy Ostatniego Cara, ale popełnił fatalny błąd, oddając sobie tylko znanym sposobem pozycję i kończąc na dole.

Tam zainkasował kilka bomb i gdy wydawało się, że Fedor jest o włos od zwycięstwa, Sonnen jednak zaczął reagować, poprawiając pozycję, broniąc się. Z czasem walka ponownie przeniosła się na górę, gdzie Rosjanin – ciężko już oddychając, czaił się na kontry. Wylądował jednak na plecach. Sonnen kontrolował go z góry, ale z czasem Bóg jeden raczy wiedzieć dlaczego, pokusił się o poszukanie dosiadu – i został przetoczony. Emelianenko wstał, a poczekawszy, aż wstanie Sonnen, ruszył na niego z ciosami. Amerykanin skończył na plecach, gdzie został ostrzelany uderzeniami z góry, w końcu przyjmując pozycję embrionalną i czekając – skutecznie! – na przerwanie walki przez sędziego.


https://twitter.com/GlobeSvcs/status/1051319587168444416

W ten sposób Rosjanin awansował do finału Grand Prix wagi ciężkiej, w którym 26 stycznia stanie naprzeciwko Ryana Badera.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *