AkhmatRosyjskie MMA

Fabricio Werdum: „W 2017 roku przywiozę tu pas mistrzowski UFC!”

Fabricio Werdum wywiązuje się ze swojej roli ambasadora czeczeńskiego Akhmat Fight Club doskonale – oto kolejny na to dowód.

Były mistrz kategorii ciężkiej UFC Fabricio Werdum nie marnuje czasu podczas swojego pobytu w czeczeńskim klubie Akhmat. Jeszcze nie tak dawno świat obiegły obrazki, na których brazylijski gwiazdor trenuje dzieci głowy państwa Ramzana Kadyrova, a wczoraj był jednym ze specjalnych gości podczas gali WFCA 33.

Jak się okazało, jego obecność nie była tylko spowodowana dodaniem prestiżu całemu wydarzeniu. W przerwie miedzy kolejnymi pojedynkami doszło bowiem do podpisania тщцупщ kontraktu Brazylijczyka z czeczeńskim klubem (nie z organizacją, rzecz jasna, bo nadal posiada kontrakt z UFC), w którym dotychczas pełnił role ambasadora. Tym razem Werdum obiecał zgromadzonym na trybunach a także przed telewizorami, że swoją ostatnią walkę w karierze stoczy właśnie przed czeczeńską publicznością!

Moją główną motywacją była osoba Ramzana Kadyrova, który jest pierwszym i jednym prezydentem na świecie na co dzień trenującym i wspierającym rozwój MMA. To jest niesamowite. To mnie motywuje.

– zdradził Werdum.

Przybyłem tu rok temu. Teraz jestem tutaj znowu i chciałbym obiecać wam wszystkim, że w 2017 przywiozę tutaj pas mistrzowski UFC! To jest moja obietnica dla was i moje wyzwanie na rok 2017.

Następnie podzielił się z zebranymi jeszcze jedną obietnicą:

Mam jeszcze jeden cel. W kontrakcie (z UFC) zostały mi jeszcze 4 walki. Planuję je wypełnić i przyjechać tutaj do was, aby w tej hali i z tą publicznością stoczyć swoją ostatnią walkę w karierze!

Poniżej cała wypowiedź Fabricio Werduma:

https://www.youtube.com/watch?v=LedPCe8438Q

*****

Vitaly Minakov zmierzy się z DJ-em Lindermanem na Fight Nights 60

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button