Gwiazda UFC nauczycielem dla 2-letnich synów Ramzana Kadyrova

Korzystając z wolnego czasu, Fabricio Werdum udał się do Czeczenii, gdzie uczy walki dzieci Ramzana Kadyrova.

Ramzan Kadyrov, jak na nowoczesnego przywódce państwa przystało, nie omieszka co i rusz informować swoich obywateli o przebiegu każdego dnia ze swojego życia. Najbardziej oczywiście są mu w tym pomocne portale społecznościowe, w których głowa Czeczenii szczególnie upodobał sobie Instagrama.

Włanie na tym portalu na swoim oficjalnym koncie podzielił się z internautami pierwszymi zajęciami MMA swoich 2-letnich synów. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego – szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie przypadki organizowanych przez niego gal z udziałem dzieci (o czym pisaliśmy tutaj) – gdyby nie fakt, że ich nauczycielem był jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej UFCFabricio Werdum.

https://www.instagram.com/p/BP8h6u2AIRT/?taken-by=kadyrov_95

Sheikh-Mohammad i Sheikh-Ahmmad wczoraj wieczorem dali namacalną lekcję wszystkim, którzy interesują się, od jakiego wieku można zajmować się boksem.

– napisał na Instagramie Kadyrov.

Chłopcy mają zaledwie po dwa lata, ale bardzo pewnie poczynają sobie w boksie, który płynnie przechodzi w zapasy, a zatem i w mieszane sztuki walki.

Dalej Kadyrov z dumą, ale też lekkim nagięciem prawdy i nie zawsze pełną orientacją w światku MMA, podkreśla:

Trenerami ich byli legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki, mitrz świata UFC, dwukrotny mistrz świata w europejskim (!) jiu jitsu Fabricio Werdum, mistrz świata, zawodnik UFC Abdul-Kerim Edilov, mistrz Japonii i świata Lechi Kurbanov, mistrz świata Hamzat Ustarkhanov. Cały trening ze znakomitymi sportowcami odbyli Ahmad, Eli, Adam. Trenerzy pokazali im chwyty z gatunku wyższej szkoły jazdy. A ja w tym czasie prowadziłem na cały świat relacje za pośrednictwem Instagrama, którą widziało tysiące śledzących. Kochajcie sport, i wy poczujcie napływ sił, zdrowia i wiary we własne możliwości.

Głowa Czeczeni bez wątpienia kocha sport, a już w szczególności sztuki walki. Jak na omnipotencjalną personę przystało, kiedy już się za coś bierze, robi to z rozmachem, czego przykładem jest chociażby zakontraktowanie do swojego klubu Akhmat samego Werduma, który kontrakt z Czeczeńcami podpisał już w 2015 roku jako ambasador.

Widać też, że byłemu już mistrzowi UFC dobrze służy kaukaski klimat, o czym najlepiej świadczy załączone, oczywiście przez Kadyrova, nagranie:

https://www.instagram.com/p/BQBAA3lAWw3/

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply