Dustin Poirier vs. Conor McGregor III w planach na lipcową galę UFC 264

Wedle nieoficjalnych doniesień, trylogia Dustina Poiriera z Conorem McGregorem jest bliska finalizacji na okoliczność gali UFC 264.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że 10 lipca w walce wieczoru gali UFC 264 Dustin Poirier (27-6) i Conor McGregor (22-5) staną do trylogii.

W zeszłym tygodniu o zestawieniu trzeciej amerykańsko-irlandzkiej konfrontacji doniósł portal Adjarasport.tv. Podczas sobotniej konferencji prasowej sternik UFC Dana White nie wykluczył, że Diament i Notorious pójdą w bój właśnie 10 lipca.

Natomiast teraz dziennikarz Ariel Helwani doniósł, iż walka jest bliska finalizacji na ten właśnie termin. Wedle jego informacji, formalności mogą być dopełnione jeszcze w tym tygodniu.
Poirier i McGregor spotkali się po raz pierwszy w 2014 roku. Irlandczyk znokautował wówczas Amerykanina w pierwszej rundzie. W rewanżu, do którego doszło podczas styczniowej gali UFC 257 role się odwróciły – to Notorious padł pod uderzeniami rywala w drugiej odsłonie.

Zaraz po zakończeniu rewanżu obaj zawodnicy nie ukrywali pełnej gotowości do trzeciej konfrontacji. Luizjańczyk mógł walczyć o pas mistrzowski wagi lekkiej, ale wybrał właśnie kasowe zestawienie z Irlandczykiem.
W drugim pojedynku znacznie bardziej niż poprzednio wyrachowany Dustin Poirier nie dawał Conorowi McGregorowi szans na kontry, terroryzując go lowkingami na wysokości łydki. Gdy natomiast zniecierpliwiony Irlandczyk szarżował, Amerykanin karcił go kontrującym prawym sierpowym.

Czy w trzecim pojedynku Notorious znajdzie odpowiedź na lowkingi rywala oraz jego ostrożny styl? Nie sposób tego wykluczyć, ale wydaje się, że to Amerykanin nadal posiada więcej oktagonowych narzędzi, aby skończyć walkę z tarczą – zwłaszcza że pojedynek ponownie odbędzie się w limicie 155 funtów.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Dustin Poirier – 1.70
Conor McGregor – 2.15

Wstępny typ:

Dustin Poirier
Rozpiska UFC 264

Walka wieczoru

155 lbs: Dustin Poirier (27-6) vs. Conor McGregor (22-5)

Pozostałe

145 lbs: Ryan Hall (8-1) vs. Ilia Topuria (10-0)
125 lbs: Jennifer Maia (18-7-1) vs. Jessica Eye (15-9)
125 lbs: Zhalgas Zhumagulov (13-5) vs. Jerome Rivera (10-5)
185 lbs: Omari Akhmedov (21-5-1) vs. Brad Tavares (18-5)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. rajterllc

    30 marca 2021 at 06:32

    „W pierwszym pojedynku znacznie bardziej niż poprzednio wyrachowany Dustin Poirier nie dawał Conorowi McGregorowi szans na kontry, terroryzując go lowkingami na wysokości łydki”

    Bartek, w drugim pojedynku*. Nie w pierwszym :p

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply