Dustin Poirier kontuzjowany, wypada z walki z Natem Diazem na UFC 230


Jedna z najciekawiej zapowiadających się walk w kategorii lekkiej została właśnie pogrzebana – kontuzja Dustina Poiriera zmusiła go do wycofania się ze starcia z Natem Diazem.

Dustin Poirier doznał kontuzji, która wykluczyła go z występu na gali UFC 230 w Nowym Jorku, gdzie miał skrzyżować rękawice z Natem Diazem. O hiobowej tej wieści doniósł portal ESPN.com.

Gotowość do walki ze stocktończykiem w zastępstwie wyraził między innymi Jorge Masvidal, ale dziennikarz Lance Pugmire, powołując się na sternika UFC Danę White’a, poinformował, że Diaz absolutnie wypada z UFC 230.
Trener Conora McGregora John Kavanagh szybko obwieścił – bo błyskawicznie pojawiły się sugestie, aby to Irlandczyk wszedł w zastępstwie – że jego podopieczny został zawieszony medycznie i nie będzie w stanie powrócić tak szybko.

Nate Diaz nie był widziany w oktagonie od sierpnia 2016 roku, gdy przegrał większościową decyzję rewanżowe starcie z Conorem McGregorem.

Z kolei rozpędzony czterema wiktoriami Dustin Poirier ostatnie starcie stoczył podczas lipcowej gali UFC on FOX 30, ubijając Eddiego Alvareza.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *