Dricus Du Plessis głównym sparingpartnerem Kamaru Usmana, szlifuje formę na Florydzie


Zasiadający swego czasu na tronie kategorii półśredniej KSW Dricus Du Plessis spędzi miesiąc w klubie Hard Knocks 365 na Florydzie.

Były mistrz kategorii półśredniej KSW Dricus Du Plessis udał się na Florydę, aby w dowodzonym przez Henriego Hoofta klubie Hard Knocks 365 przez miesiąc szlifować formę i pomagać Kamaru Usmanowi w przygotowaniach do marcowej walki z Tyronem Woodleyem o złoto 170 funtów UFC.

Dricus Du Plessis jest już na Florydzie, gdzie udał się do gymu @henrihooft. Będzie głównym sparingpartnerem @USMAN84kg do walki z @TWooodley. W ramach przygotowań do swojego pojedynku z Borysem Mańkowskim spędzi tam miesiąc. #KSW47
Afrykaner powróci do akcji 23 marca w Łodzi, gdzie podczas gali KSW 47 skrzyżuje rękawice z niedoszłym swego czasu rywalem i także byłym mistrzem Borysem Mańkowskim.

Hello, USA. Podziękowania dla Henriego Hoofta i Hard Knocks 365 za zaproszenie, to absolutny zaszczyt i przywilej trenować wśród tych legend MMA. Złe samopoczucie z powodu różnic czasowych? Nie, roztrenuję to #stillknocks #preparetobeamazed #hardknocks365 #henrihooft #iliveforthis #mericafuckyeah

Obok Kamaru Usmana w Hard Knocks 365 trenują też między innymi Luke Rockhold, Vicente Luque, Gilbert Burns czy Michael Johnson.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. maerkx

    11 stycznia 2019 at 08:32

    Hard Knocks odłączyli się od Blackzilians? Czy Blackzilians zmienili nazwę?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *