UFC

Drew Dober chce walki z klubowym kolegą Mateusza Gamrota z ATT! Kurczy się lista potencjalnych rywali dla Polaka!

Coraz bardziej zawęża się krąg potencjalnych przeciwników dla Mateusza Gamrota na jego siódmą walkę w oktagonie UFC.
Od kilku tygodni Mateusz Gamrot wyraża pełną gotowość na powrót do oktagonu UFC, ale wygląda na to, że z każdym dniem topnieje lista potencjalnych dlań rywali.

W przestrzeni medialnej huczy o zestawieniu Beneila Dariusha z Charlesem Oliveirą, które jest nieoficjalnie szykowane na maj. Rozpędzonemu serią pięciu skończeń Jalinowi Turnerowi wyszykowano na marzec Daniela Hookera. Dwa tygodnie później za łby wezmą Justin Gaethje i Rafael Fiziev.
Były mistrz wagi lekkiej Rafael dos Anjos ogłosił niedawno, że kolejny pojedynek stoczy w limicie kategorii półśredniej. Wczoraj praktycznie do końca roku z oktagonowego obiegu wypadł Michael Chandler, który weźmie udział w The Ultimate Figherze, na koniec krzyżując pięści z Conorem McGregorem.

Damir Ismagulov ogłosił w zeszłym tygodniu, że chętnie stoczy w oktagonie UFC jeszcze jedną walkę, ale celuje w rewanż z Armanem Tsarukyanem.

W konsekwencji w przestrzeni medialnej pojawiło się coraz więcej głosów o potencjalnym zestawieniu Mateusza Gamrota ze sklasyfikowanym na 14. miejscu w rankingu Drewem Doberem, ale… Amerykanin zaprosił właśnie w oktagonowe tany klubowego kolegę Polaka z American Top Team Renato Moicano.

– Jako że to Chandler weźmie udział jako trener w TUF, a nie Ferguson… – napisał Brazylijczyk. – Muszę przemyśleć mój polityczny pogląd na karę śmierci… Hej, Tony Fergusonie, czy jesteś gotowy na potańcówkę w Miami?– Jeśli chcesz się bić z zawodnikiem z rankingu, który ostatnio wygrał, po prostu daj mi znać – napisał Dober.

Drew Dober ma za sobą bardzo udany rok. Odniósł trzy zwycięstwa przez nokauty, w pokonanym polu po ekscytujących walkach zostawiając Terrence’a McKinneya, Rafaela Alvesa oraz Bobby’ego Greena.

Mateusz Gamrot ostatni pojedynek stoczył w październiku zeszłego roku, ulegając jednogłośną decyzją Beneilowi Dariushowi. Tym samym seria czterech zwycięstw Gamera dobiegła końca.

Kilka dni temu Polak ponowił rzucane od dawna wyzwanie wspomnianemu Michaelowi Chandlerowi, celując w walkę w maju, ale wobec angażu Amerykanina do TUF, temat jest już nieaktualny.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button