UFC

Dopiął swego! Paulo Costa skrzyżuje rękawice z Robertem Whittakerem!

Starcie w czubie kategorii średniej pomiędzy Robertem Whittakerem i Paulo Costą zostało dodane do rozpiski gali UFC 284, która odbędzie się w Australii.
Dopiął swego Paulo Costa (14-2)! W swojej ostatniej walce w kontrakcie z UFC Brazylijczyk skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem wagi średniej Robertem Whittakerem (24-6), którego od dłuższego czasu zapraszał w oktagonowe tany. Do walki dojdzie 11 lutego w ramach gali UFC 284, która odbędzie się w Perth.
O zestawieniu walki poinformował Australijczyk, wykorzystując do tego swoje media społecznościowe.

Sklasyfikowany na 1. miejscu w rankingu wagi średniej Żniwiarz był ostatnio widziany w akcji we wrześniu, rozbijając na pełnym dystansie Marvina Vettoriego. W ostatnich ośmiu latach wygrał łącznie 13 walk, doznając jedynie dwóch porażek – obu z aktualnym mistrzem Israelem Adesanyą.Borrachinha jest sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu. W sierpniu pokonał na pełnym dystansie Luke’a Rockholda, powracając na zwycięskie tory po porażkach z Israelem Adesanyą i Marvinem Vettorim.

Trudno w konfrontacji tej nie faworyzować Australijczyka, który powinien być tutaj zdecydowanie szybszy. W półdystansie oczywiście Reaper będzie musiał mieć się na baczności, ale mając na uwadze, jak prezentuje się ostatnimi czasy, wydaje się, że rozprawi się z charakternym Brazylijczykiem bez większych problemów.

Przewidywane kursy bukmacherskie


Robert Whittaker – 1.25
Paulo Costa – 4.00

Wstępny typ

Robert Whittaker
Rozpiska UFC 284

185 lb: Robert Whittaker (24-6) vs. Paulo Costa (14-2)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Back to top button