UFC

Dopiął swego! Dricus Du Plessis zmierzy się z Darrenem Tillem!

Dricus Du Plessis stanie przed szansą na awans do Top 10 wagi średniej, mierząc się z Darrenem Tillem.
Były mistrz wagi półśredniej KSW Dricus Du Plessi (17-2) zapraszał niedawno w oktagonowe tany Darrena Till (18-4-1) – i jego prośby zostały właśnie wysłuchane.

Jak bowiem doniósł Brett Okamoto z ESPN.com, obaj zawodnicy skrzyżują rękawice 10 grudnia w ramach gali UFC 282, która odbędzie się w Las Vegas.
Sklasyfikowany na 9. miejscu w rankingu 185 funtów Brytyjczyk ostatnimi czasy nie radzi sobie najlepiej – zarówno pod kątem sportowym, jak i zdrowotnym. Przegrał bowiem aż cztery z ostatnich pięciu walk, jedyne zwycięstwo w tym okresie odnosząc pod koniec 2019 roku w starciu z Kelvinem Gastelumem. Ostatnio był widziany w akcji przed rokiem, ulegając Derekowi Brunsonowi przez poddanie.

Zupełnie inaczej rzecz ma się w przypadku Dricusa Du Plessisa, który pod sztandarem UFC może pochwalić się nieskazitelnym bilansem 3-0. W debiucie reprezentant RPA ubił Markusa Pereza, później taki sam los fundując Trevinowi Gilesowi. W lipcu Stillknocks odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, pokonując na pełnym dystansie weterana Brada Tavaresa.

W swoich poczynaniach Du Plessis bywa niebywale chaotyczny, ale oddać mu trzeba, że jest też diablo skuteczny. Ostrymi szarżami raz za razem dosięga swoich poprzednich rywali, pomimo iż pędzi z głową w chmurach. Till to jednak przede wszystkim kontruderzacz, któremu ofensywne i nieodpowiedzialne chwilami nastawienie Stillknocks może bardzo pasować. Pytanie jednak, jaką formę po rocznej absencji i licznych kontuzjach zaprezentuje Brytyjczyk? Czy poprawił defensywne zapasy na tyle, aby powstrzymać próby przeniesienia walki do parteru przez Du Plessisa?Przewidywane kursy bukmacherskie


Dricus Du Plessis – 1.70
Darren Till – 2.15

Wstępny typ

Darren Till

This poll has ended (since 8 months).

Dricus Du Plessis vs. Darren Till - kto wygra?

Dricus Du Plessis
65.63%
Darren Till
34.38%
Rozpiska UFC 282

170 lb: Santiago Ponzinibbio (28-6) vs. Robbie Lawler (29-16)
185 lb: Darren Till (18-4-1) vs. Dricus Du Plessis (17-2)
185 lb: Edmen Shahbazyan (11-3) vs. Dalcha Lungiambula (11-5)
145 lb: Billy Quarantillo (16-4) vs. Alexander Hernandez (13-5)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button