Doniesienia: Sergey Pavlovich w UFC

Wedle nieoficjalnych doniesień uznawany za najbardziej perspektywicznego rosyjskiego ciężkiego Sergey Pavlovich zasilił szeregi UFC.

Gdy niepokonany rosyjski ciężki Sergey Pavlovich (12-0) dołączył do grupy menadżerskiej Dominance MMA, a głównodowodzący Fight Nights Global Kamil Gadzhiev zapowiedział, że nie obowiązuje go już kontrakt z rosyjską organizacją, wydawało się, że kwestią czasu jest przejście zawodnika do UFC – szczególnie, że wielkimi krokami zbliżała się gala UFC Fight Night 136 w Moskwie.
Teraz wygląda na to, że sprawa jest już przesądzona i w istocie Pavlovich dołączył do UFC.

26-latek, który dziewięć z dwunastu zwycięstw odnosił przez nokauty, niemal całą karierę przewalczył właśnie w FNG, gdzie zdobył i obronił pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Na rozkładzie ma między innymi Mikhaila Mokhnatkina czy Kirilla Sidelnikova.

Od czasu rozpoczęcia współpracy z Alim Abdelazizem Rosjanin pojawia się też w American Kickboxing Academy w San Jose, tam szlifując umiejętności.

Póki co nie wiadomo, z kim stanie w szranki w swoim debiucie – ale niewykluczone, że w akcji zobaczymy go już przy okazji wspomnianej wrześniowej gali w Moskwie.

*****

Rousimar Palhares opowiada o zdjęciu, które wstrząsnęło Internetem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply