Bellator

Doniesienia: Rory MacDonald stanie w kwietniu do pierwszej obrony pasa wagi półśredniej

Wedle nieoficjalnych doniesień, mistrz wagi półśredniej Rory MacDonald skrzyżuje rękawice z Jonem Fitchem podczas kwietniowej gali Bellator.

W ramach ćwierćfinału Grand Prix wagi półśredniej zasiadający na jej tronie Rory MacDonald (20-5) stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego, mierząc się podczas zaplanowanej na 27 w San Jose gali Bellator. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, jego rywalem będzie Jon Fitch (31-7-1).

O dacie walki doniósł portal MMAFighting.com.
Kanadyjczyk był ostatnio widziany w akcji we wrześniu, stając w szranki z mistrzem 185 funtów Gegardem Mousasim. Nie będzie jednak miło wspominał próby podboju drugiej kategorii wagowej, bo skończył znokautowany w drugiej rundzie walki.

Z kolei Jon Fitch znajduje się na fali sześciu zwycięstw – a ostatnie odniósł w debiutanckim starciu w Bellatorze, na pełnym dystansie dominując zapaśniczo Paula Daleya.

Format Grand Prix zakłada, że Czerwony Król będzie w każdej walce kładł na szali pas mistrzowski. W półfinale turnieju na zwycięzcę starcia Kanadyjczyka z Jonem Fitchem czeka już niepokonany Neiman Gracie, który w ćwierćfinale poddał Eda Rutha.

Po drugiej stronie drabinki Grand Prix miejsce w półfinale zapewnił sobie już Douglas Lima, który pokonał Andreya Koreshkov. Jego rywalem będzie triumfator lutowego starcia Paula Daleya z Michaelem Pagem.

*****

Maskarada Cejudo, gorycz TJ-a, rodeo Kowboja i charakter Hardy’ego – pięć wniosków po UFC w Brooklynie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button