UFC

Doniesienia: mąż odpowiedzialny za pobicie Rachael Ostovich

Wszystko wskazuje na to, że wczorajsze spekulacje, wedle których to mąż pobił Rachael Ostovich, zostały właśnie potwierdzone.

Wedle nieoficjalnych doniesień, Rachael Ostovich padła ofiarą pobicia ze strony swojego męża Arnolda Berdona, o czym doniosły portale MMAFighting.com oraz Hawaiinewsnow.com.

Do pobicia doszło w sobotę o godzinie 2 w nocy w Honolulu. Miała je poprzedzić kłótnia pary. Zawodniczka doznała złamania oczodołu i trafiła do szpitala. Jak jednak informuje jej grupa menadżerska Sucker Punch Entertainment, obecnie przebywa już w domu, choć z powodu doznanych obrażeń nie wystąpi ostatecznie w walce z Paige VanZant, do której miało dojść 19 stycznia.

Arnold Berdon to zawodnik MMA wagi koguciej, który może pochwalić się rekordem 7-2.

Nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do pobicia. Wiadomo natomiast, że Berdon polubił wczoraj na Instagramie wpis, w którym zasugerowano, że być może Ostovich go zdradziła.

https://twitter.com/FrontRowBrian/status/1064727300573413377

Zanim poznał Ostovich, Berdon nie ukrywał w mediach społecznościowych, że w przeszłości wiódł hulaszcze życie. Jak twierdził, Rachael i ich córka odmieniły jego życie i nadały mu sens.

https://www.instagram.com/p/BdEiRUtDfqq/

*****

Argentyński rzeźnik, brazylijski rzeźnika oprawca i Jones dla ubogich – sześć wniosków z UFC Buenos Aires

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button