UFC

Doniesienia: Max Holloway vs. Jose Aldo II na UFC 218

Wedle nieoficjalnych doniesień Max Holloway w swojej pierwszej obronie pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej skrzyżuje rękawice z Jose Aldo podczas gali UFC 218.

W walce wieczoru zaplanowanej na 2 grudnia gali UFC 218 w Detroit dojdzie do rewanżu pomiędzy Maxem Hollowayem i Jose Aldo, który zastąpi pierwotnie szykowanego dla hawajskiego mistrza, ale zmuszonego do wycofania się z walki z powodu kontuzji Frankiego Edgara.

Informację nieoficjalnie podał portal Combate, donosząc, że obaj zawodnicy wyrazili już werbalnie zgodę na rewanż i podpisanie kontraktów jest tylko formalnością.
Obaj zawodnicy spotkali się w czerwcu tego roku podczas gali UFC 212 w Rio de Janeiro w walce unifikacyjnej. Hawajczyk przegrywał co prawda na kartach sędziowskich dwie pierwsze rundy, ale rozkręcał się z minuty na minutę i ostatecznie ubił Brazylijczyka w trzeciej odsłonie, unifikując pasy.

Biorąc pod uwagę tamto starcie, trudno nie widzieć w roli faworyta Hollowaya, choć warto też mieć na uwadze, że Aldo w pierwszej potyczce wyprowadził tylko jednego lowkinga – a to właśnie na tę technikę najbardziej narażony jest Błogosławiony. Sztab Brazylijczyka twierdził później, że brak niskich kopnięć spowodowany był urazem byłego już mistrza. Jeśli teraz będzie miał tę broń ze sobą, może napsuć o wiele więcej krwi Holloway’owi.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Max Holloway – 1.60
Jose Aldo – 2.25

*****

GSP: „Nie zamierzam przetrzymywać pasa, nie broniąc go”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button