Doniesienia: Marcin Prachnio vs. Ike Villanueva na czerwcowej gali UFC FN

Uchroniwszy się przed zwolnieniem, Marcin Prachnio powróci w czerwcu do oktagonu UFC.

Marcin Prachnio (14-5) powróci do oktagonu amerykańskiego giganta 26 czerwca, w ramach gali UFC Fight Night krzyżując rękawice z Ike Villanuevą (18-11).

O zestawieniu nieoficjalnie doniósł portal CageSidePress.com.
Marcin Prachnio rozpoczął przygodę z UFC od trzech porażek przez nokauty w pierwszych rundach, padając pod uderzeniami Sama Alveya, Magomeda Ankalaeva i Mike’a Rodrigueza. Podczas styczniowej gali UFC 257 otrzymał jednak jeszcze jedną szansę i wykorzystał ją, pokonując na punkty Khalila Rountree.
Podobnie wyglądała dotychczasowa kariera w UFC Ike Villanuevy. W debiucie, jeszcze w wadze ciężkiej, przegrał przez nokaut w drugiej rundzie z Chasem Shermanem, a później w pierwszej rundzie z Jordanem Wrightem – tym razem przez techniczny nokaut z powodu rozcięcia. Przed zwolnieniem uratował się w styczniu tego roku, efektownie nokautując Viniciusa Moreirę.

36-letni Amerykanin to przede wszystkim charakterny bitnik, który chętnie naciera, rozpuszczając ręce. Prachnio będzie miał po swojej stronie przewagę gabarytów oraz znacznie bogatszy arsenał kickbokserski. Natomiast Polak będzie musiał uważać na wymiany w półdystansie, w których specjalizuje się Villanueva.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Marcin Prachnio – 1.60
Ike Villanueva – 2.25

Wstępny typ:

Marcin Prachnio
Rozpiska UFC FN

205 lbs: Ovince St. Preux (25-15) vs. Maxim Grishin (31-9-2)
205 lbs: Marcin Prachnio (14-5) vs. Ike Villanueva (18-11)
185 lbs: Punahele Soriano (8-0) vs. Alexander Hernandez (8-2)
205 lbs: Ed Herman (25-14) vs. Danilo Marques (11-2)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply