KSWPolskie MMA

Doniesienia: Krzysztof Klaczek wchodzi na zastępstwo na KSW 47

Wedle nieoficjalnych doniesień, Krzysztof Klaczek wystąpi na gali KSW 47, krzyżując pięści z Marcinem Wrzoskiem.

Krzysztof Klaczek podpisał kontrakt z organizacją KSW, a swoją debiutancką walkę stoczy już 23 marca w Łodzi podczas gali KSW 47, zastępując kontuzjowanego Daniela Torresa w starciu z Marcinem Wrzoskiem. O zestawieniu nieoficjalnie doniósł portal MMArocks.pl.

29-latek był ostatnio widziany w akcji w październiku zeszłego roku, podczas gali FEN 22 poddając Edilsona Teixeirę. Wcześniej natomiast zdominował zapaśniczo Samira Alakozaia pod flagą Cage Warriors, przerywając czarną serię dwóch porażek.

Marcin Wrzosek powraca po przegranym pojedynku z Salahdinem Parnasse, który wypunktował go w grudniu zeszłego roku podczas gali KSW 46. Rok wcześniej Polski Zombie pokonał decyzją sędziowską Romana Szymańskiego.

*****

Cygan z przytupem, Czarna Bestia prawie jak Scott Smith – cztery wnioski z UFC Wichita

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

  1. Szczerze mówiąc, chodzi tylko i wyłącznie o brak czasu. Tzn. w tym akurat przypadku mógłbym dać jakiś typ, ale w wielu innych, gdy ściągani są nieznani zawodnicy, musiałbym najpierw obejrzeć jakieś ich walki – a na to po prostu nie mam czasu. Dlatego przyjąłem, że na KSW bez wstępnych analiz i typów.

Dodaj komentarz

Back to top button