UFC

Doniesienia: Curtis Blaydes vs. Alexander Volkov walką wieczoru UFC Saskatoon

Wedle nieoficjalnych doniesień, Curtis Blaydes i Alexander Volkov staną do boju w walce wieczoru czerwcowej gali UFC w Kanadzie.

Pojedynek w czołówce kategorii ciężkie pomiędzy Curtisem Blaydesem (13-2) i Alexandrem Volkovem (31-7) jest planowany jako danie główne gali UFC on ESPN+, która odbędzie się 20 czerwca w Saskatoon.

O planach zestawienia walki doniósł nieoficjalnie dziennikarz Alexey Safonov.

Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu Amerykanin wygrał osiem z dotychczasowych dziesięciu walk w oktagonie, porażek doznając tylko z rąk Francisa Ngannou. Obecnie znajduje się na fali trzech zwycięstw. Ostatnio był widziany w akcji podczas styczniowej gali UFC on ESPN+ 24, nokautując w drugiej rundzie Juniora dos Santosa. Wcześniej pokonywał natomiast między innymi Shamila Abdurakhimova, Alistaira Overeema czy Marka Hunta.
Okupujący 7. miejsce w klasyfikacji Alexander Volkov w zeszłym roku stoczył tylko jeden pojedynek, w ramach listopadowej gali UFC on ESPN+ 21 wypunktowując Grega Hardy’ego. W ten sposób powrócił na zwycięskie tory po porażce przez nokaut w ostatnich sekundach z Derrickiem Lewisem. Wcześniej natomiast wygrał cztery pierwsze walki w UFC, w pokonanym polu zostawiając między innymi Fabricio Werduma czy Stefana Struve.

Trudno nie widzieć faworyta tego pojedynku w osobie Curtisa Blaydesa. W stójce co prawda gabaryty Rosjanina mogą stanowić dla niego spory problem, ale jeśli dopadnie go w klinczu – a tego niewątpliwie spróbuje – prawdopodobnie będzie pomiatał nim jak kukłą. Volkov nie ma wiele do zaoferowania z pleców.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Curtis Blaydes – 1.30
Alexander Volkov – 3.50

Wstępny typ:

Curtis Blaydes
Rozpiska UFC Saskatoon

Walka wieczoru

265 lbs: Curtis Blaydes (13-2) vs. Alexander Volkov (31-7)

Pozostałe

185 lbs: Oskar Piechota (11-3-1) vs. Marc-Andre Barriault (13-4)
125 lbs: Gillian Robertson (7-4) vs. Taila Santos (15-1)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź też
Close
Back to top button