Doniesienia: Borys Mańkowski vs. Dricus Du Plessis na KSW 47


Wedle nieoficjalnych doniesień, pojedynek pomiędzy dwoma byłymi mistrzami, Borysem Mańkowskim i Dricusem Du Plessisem, jest szykowany na marcową galę KSW 47.

Dwaj byli mistrzowie kategorii półśredniej Borys Mańkowski (19-7-1) i Dricus Du Plessis (12-2) skrzyżują rękawice podczas zaplanowanej na 23 marca w Łodzi gali KSW 47. O zestawieniu nieoficjalnie doniósł portal InTheCage.pl.
Obaj zawodnicy mieli spotkać się w grudniu zeszłego roku, gdy Polak zasiadał na tronie, ale kontuzja Afrykanera wykluczyła go z walki. Do boju z Tasmańskim Diabłem stanął wówczas Roberto Soldic brutalnie przejmując tron 77 kilogramów. Nie na długo jednak, bo w pierwszej obronie stanął właśnie naprzeciwko Dricusa Du Plessisa – i padł w drugiej rundzie. Stillknocks długo jednak nie nacieszył się mistrzostwem, bo w rewanżu, do którego doszło podczas październikowej gali KSW 45, przegrał przez nokaut z chorwackim Robocopem.

Tymczasem Mańkowski miał powrócić do akcji w czerwcu, ale szyki pokrzyżowała mu kontuzja. Na grudniową galę KSW 46 wyszykowano mu zatem Bruce’a Souto, ale ponownie polskiego zawodnika dopadły problemy zdrowotne, eliminując go z występu.

Rozpiska KSW 47

Walka wieczoru

120 kg: Mariusz Pudzianowski (12-6) vs. Szymon Kołecki (6-1)

Pozostałe

77 kg: Borys Mańkowski (19-7-1) vs. Dricus Du Plessis (12-2)

*****

„Mam bardzo dobrą radę dla kobiet” – Khabib Nurmagomedov wprawia postępowy świat w osłupienie (VIDEO)


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *