Donald Cerrone zabrał głos po porażce z Tonym Fergusonem

Donald Cerrone szat najwyraźniej rozdzierać po porażce z Tonym Fergusonem w Chicago nie zamierza.

Nie tak wyobrażał sobie pojedynek z Tonym Fergusonem podczas sobotniej gali UFC 238 w Chicago Donald Cerrone.

Nieukrywający mistrzowskich aspiracji Kowboj, który pokonując El Cucuya mógł uczynić milowy krok na drodze do walki o najwyższe laury w 155 funtach, przegrał bowiem przez techniczny nokaut – a konkretnie niezdolność do walki w trzeciej rundzie na skutek zamkniętego oka. Urazu, do którego, notabene, sam doprowadził, próbując wysmarkać nos.

Zobacz także: Tony Ferguson z ostrą odpowiedzią na sugestie Dany White’a o zestawieniu rewanżu z Donaldem Cerrone

Pomimo rozczarowania takim a nie innym spraw obrotem Cerrone w wywiadzie po walce uśmiechał się od ucha do ucha.

Po gali nie spotkał się z dziennikarzami – został bowiem przewieziony do szpitala z pękniętym oczodołem – ale najwyraźniej niezły humor go nie opuścił. Na to przynajmniej może wskazywać poniższy wpis, jaki umieścił w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

🤠🤧😜

A post shared by Donald Cerrone (@cowboycerrone) on

🤠🤧😜

Porażka w Chicago przerywa serię trzech zwycięstw Donalda Cerrone, w tym dwóch już pod sztandarem kategorii lekkiej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że w pogoni za złotem Kowboj broni składać nie zamierza.
Bóg jeden raczy zresztą wiedzieć, czy chroniący swoje irlandzkie aktywa głównodowodzący amerykańskiego giganta Dana White nie doprowadzi do rewanżu – a takowy stanowiłby dla Kowboja szansę na natychmiastowy powrót do mistrzowskiej rozgrywki.

*****

El Cucuy, irlandzki boidudek i trzy karty przetargowe Dany White’a

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply