UFC

Donald Cerrone w walce wieczoru gali UFC w Singapurze

Wedle nieoficjalnych doniesień pojedynek Donalda Cerrone z Leonem Edwardsem jest o włos od finalizacji na galę UFC Fight Night 132 w Singapurze.

Pojedynek w kategorii półśredniej pomiędzy Donaldem Cerrone (33-10) i Leonem Edwardsem (15-3) jest bliski finalizacji na okoliczność gali UFC Fight Night 132, która odbędzie się 23 czerwca w Singapurze. O pracach nad zestawieniem doniósł portal MMAFighting.com.
Kowboj był ostatnio widziany w akcji podczas lutowej gali UFC Fight Night 126 w Austin, gdzie ubijając w pierwszej rundzie Yancy’ego Medeirosa, przerwał czarną serię trzech z rzędu porażek – z Jorge Masvidalem, Robbiem Lawlerem i Darrenem Tillem.

Leon Edwards wygrał siedem z ostatnich ośmiu walk i znajduje się na fali pięciu wiktorii. Jego ostatnio ofiarą był podczas marcowej gali UFC Fight Night 127 Peter Sobotta. Wcześniej
jamajski Brytyjczyk rozprawiał się między innymi z Bryanem Barbereną, Vicente Luque czy Albertem Tumenovem.

Odwrotna pozycja oraz przewaga szybkościowa Edwardsa mogą sprawić Cerrone masę problemu, ale wydaje się, że jeśli Amerykanin przetrwa pierwszą rundę i nie wyjdzie z niej szczególnie rozbity, to jego stójkowa wszechstronność, świetna kondycja i doświadczenie mogą okazać się jego cennymi atutami.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Donald Cerrone – 2.25
Leon Edwards – 1.60

Rozpiska UFC Fight Night 132

Walka wieczoru

170 lbs: Donald Cerrone (33-10) vs. Leon Edwards (15-3)

Pozostałe

125 lbs: Jessica Rose-Clark (9-4) vs. Jessica Eye (12-6)
125 lbs: Ashkan Mokhtarian (13-3) vs. Jenel Lausa (7-4)
115 lbs: Nadia Kassem (5-0) vs. Xiaonan Yan (8-1)

*****

Sierpem #64 – czy Joanna Jędrzejczyk wróci na tron?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button