KSWPolskie MMA

(VIDEO) Dominacja! Adam Niedźwiedź udusił Jakuba Kamieniarza!

Świetnie dysponowany Adam Niedźwiedź zdominował i poddał Jakuba Kamieniarza w ramach gali KSW 61.

W pojedynku otwierającym galę KSW 61 w Gdańsku Adam Niedźwiedź (8-4) zdominował w parterze i poddał w drugiej rundzie faworyzowanego Jakuba Kamieniarza (9-8).
Obaj zawodnicy rozpoczęli od serii przestrzelonych kopnięć. Jednak szybko Kamieniarz soczystym prawym sierpem ściął z nóg kopiącego Niedźwiedzia, rzucając się za naruszonym rywalem z dobitką.

Adam szybko doszedł jednak do siebie i przetrwał trudne chwile, atakując balachą, a następnie przechodząc do omoplaty. W ten sposób utorował sobie drogę na górę, gdzie ustabilizował pozycję.

Niedźwiedź przedarł się do dosiadu, tam pracując nad trójkątem rękami. Dopiął technikę niezwykle ciasno! Ciągnął wściekle jak zły przez dobre kilka minut! Jednak Kamieniarz nie odklepał pomimo fatalnej, jak mogło się wydawać, pozycji.
Niedźwiedź w końcu rozluźnił uchwyt, zrzucając kilka łokci na korpus unieruchomionego przeciwnika. Tylko jednak na chwilę, bo ponownie zapiął ciasno trójkąt rękami, próbując udusić Kamieniarza. Ten jednak ponownie przetrwał. W ostatnich sekundach Jakub skręcił się po nogę rywala, ale nie zdołał go poddać – zainkasował natomiast z góry kilka bomb na głowę.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Niedźwiedź

Już w pierwszych sekundach rundy drugiej Niedźwiedź ustawił sobie rywala na siatce, schodząc mu do nóg. Kamieniarz spróbował gilotyny, ale Niedźwiedź spokojnie przetrwał w półgardzie. Znów poszukał swojego firmowego trójkąta rękami, jednocześnie mocno obijając korpus przeciwnika.

Cały czas zagrażał Kamieniarzowi wspomnianym trójkątem rękami. Jakub był bezradny z pleców – nie miał pomysłu ani na powrót na nogi, ani atak z pleców. Skupiony wyłącznie na defensywie. Inkasował jednak sporo uderzeń na korpus – i to solidnych.W końcówce rundy Adam przedarł się do dosiadu, ponownie atakując trójkątem rękami. Tym razem dopiął technikę tak mocno, że porozbijany już i zmęczony Kamieniarz poddał walkę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Adam Niedźwiedź odniósł tym samym pierwsze zwycięstwo pod sztandarem polskiego giganta. Natomiast bilans Jakuba Kamieniarza w KSW wynosi obecnie 0-3, co najprawdopodobniej oznacza koniec jego przygody z organizacją.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 61: Pudzian vs. Juras – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button