Dobre wyniki sprzedaży PPV gali UFC 259 z Janem Błachowiczem i Israelem Adesanyą

Wedle nieoficjalnych doniesień, sprzedaż PPV sobotniej gali UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya osiągnęła bardzo dobre wyniki.

Pojawiły się pierwsze nieoficjalne dane dotyczące sprzedaży PPV sobotniej gali UFC 259, którą w Las Vegas zwieńczyło zwycięstwo mistrza kategori półciężkiej Jana Błachowicza z niepokonanym wcześniej Israelem Adesanyą.

Otóż, wedle informacji przekazanych przez Sports Business Journal, gala UFC 259 sprzedała 800 tys. subskrypcji PPV, z czego 600 tys. za pośrednictwem platformy ESPN+, czyli w Stanach Zjednoczonych, oraz 200 tys. w innych krajach.
Nie wiadomo, jak sprzedała się gala UFC 258 z Kamaru Usmanem i Gilbertem Burnsem – tu i ówdzie przebąkuje się o 200 tys. – ale wiadomo, że UFC 257 z rewanżem Conora McGregora i Dustina Poiriera w charakterze walki wieczoru sprzedało ok. 1,6 mln subskrypcji PPV – 1,2 mln w Stanach Zjednoczonych i 400 tys. na świecie.
Z kolei poprzednia gala z udziałem Israela Adesanyi – zeszłoroczne UFC 253 w Abu Zabi, gdzie Nigeryjczyk rozbił Paulo Costę, a Jan Błachowicz spacyfikował Dominicka Reyesa – sprzedała się w nakładzie 700 tys. PPV.

Jako mistrz, Jan Błachowicz najprawdopodobniej uzyskuje ustalony procent ze sprzedaży PPV.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Adesanya ograny – czyli jak profesor Błachowicz zaszokował świat?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply