Demetrious Johnson i Eddie Alvarez poznali rywali na debiut w ONE Championship

Organizacja ONE Championship ogłosiła debiutanckie walki dla dwóch niedawno zakontraktowanych byłych mistrzów UFC, Demetriousa Johnsona i Eddiego Alvareza.

Byli mistrzowie UFC, kategorii lekkiej Eddie Alvarez (29-6) i kategorii muszej Demetrious Johnson (27-3-1) – zadebiutują pod sztandarem organizacji ONE Championship 31 marca podczas premierowej gali azjatyckiego giganta w Japonii.
Rywalem powracającego do akcji po lipcowej porażce przez nokaut z Dustinem Poirierem Eddiego Alvareza będzie w Tokio – bo tam odbędzie się gala – Rosjanin Timofey Nastyukhin (12-4), który wygrał pięć z dotychczasowych ośmiu pojedynków pod banderą ONE Championship, mogąc pochwalić się zwycięstwami nad między innymi Eduardem Folayangiem czy Amirem Khanem.

Natomiast walczący o powrót na zwycięskie tory po sierpniowej utracie złota na rzecz Henry’ego Cejudo Demetrious Johnson stanie naprzeciwko mającego za sobą nieudany debiut w ONE – przegrał decyzją z Dannym KingademYuyi Wakamatsu (10-3).

Oba starcia stanowić będą ćwierćfinały Grand Prix wagi lekkiej – w przypadku Alvareza – i wagi muszej – w przypadku Johnsona.

Ogłoszono także kilka innych starć. Mistrzyni wagi atomowej Angela Lee (9-0) spróbuje zdobyć pas wagi słomkowej, stając w bój z Xiong Jing Nan (13-1). Zasiadający na tronie wagi lekkiej Eduard Folayang (21-6) pójdzie w rewanżowy bój z Shinyą Aokim (42-8), a mistrz wagi średniej Aung La Nsang (24-10) stanie do rewanżu z Ken Hasegawa (16-3-1).

*****

Jon Jones nie podda się dodatkowym kontrolom antydopingowym zalecanym przez Komisję w Kalifornii

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. grt

    20 grudnia 2018 at 08:20

    HAHAHA

    nawet ksw dałoby im lepszych przeciwników

    a;e może o to chodzi, o KO w 1r

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply