Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz na KSW 44


Jeden z najlepszych polskich kogucich, Dawid Gralka, podpisał kontrakt z organizacją KSW, w której zadebiutuje podczas czerwcowej gali w Ergo Arenie, gdzie zmierzy się z Sebastianem Przybyszem.

Dawid Gralka (6-1) podpisał kontrakt z organizacją KSW, w której zadebiutuje już 9 czerwca podczas gali KSW 44 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jego rywalem będzie również debiutujący pod sztandarem KSW, perspektywiczny Sebastian Przybysz (3-1). O zestawieniu poinformowano w programie Puncher.
Walczący zawodowo od 2014 roku 27-latek z Shark Top Team może pochwalić się serią czterech wiktorii. Na swoim koncie ma między innymi zwycięstwa z Jakubem Piesiewiczem, którego wypunktował, czy Jakubem Wikłaczem, którego poddał. Ostatnio był widziany w akcji w czerwcu zeszłego roku, podczas niemieckiej gali Oktagon FC pokonując na punkty Eugena Della.

24-letni Przybysz, trenujący na co dzień w Mighty Bulls Gdynia, jedynej porażki w karierze doznał w starciu z Jakubem Wikłaczem. Ostatni pojedynek stoczył podczas gali Runda 7 w listopadzie zeszłego roku, dusząc Islama Mayrasultanova.

Rozpiska KSW 44

Walka wieczoru

120 kg: Mariusz Pudzianowski (12-5) vs. Karol Bedorf (14-3)

Pozostałe

66 kg: Kleber Koike Erbst (23-4-1) vs. Marcin Wrzosek (13-4) – o pas mistrzowski
84 kg: Michał Materla (25-6) vs. TBA
66 kg: Filip Wolański (11-2) vs. Daniel Torres (6-3)
93 kg: Wagner Prado (13-3) vs. Chris Fields (12-7-1)
70 kg: Gracjan Szadziński (7-2) vs. Paul Redmond (14-6)
61 kg: Dawid Gralka (6-1) vs. Sebastian Przybysz (3-1)
120 kg: Tomasz Oświeciński (1-0) vs. Erko Jun (0-0)

*****

Miliony na oświetlenie, miliony odsłon – RCC wkracza na rosyjski rynek


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *