„Dawaj, szefie” – Anderson Silva apeluje do Dany White’a o walkę z Conorem McGregorem

Anderson Silva nie składa broni w kwestii potencjalnego pojedynku z Conorem McGregorem – skutecznie zachęcony przez ekipą TMZ.

Niezastąpiona w dziennikarskiej pracy operacyjnej na odcinku obyczajowo-skandalicznym z elementami sportowymi ekipa TMZ dopadła Andersona Silvę przed sobotnią galą UFC 237 w Rio de Janeiro, gdzie Pająk pójdzie w oktagonowe tany z Jaredem Cannonierem.

Tematem przewodnim okazał się ten potencjalnie najbardziej nośny medialnie – a zatem możliwy pojedynek Brazylijczyka z Conorem McGregorem.

Wierzę, że to byłaby bardzo ciekawa walka dla sportu, dla fanów.

– powiedział Silva, zapytany o walkę z Irlandczykiem.

Pytać o nią trzeba jednak Danę White’a, bo Conor zaakceptował wyzwanie, ja zaakceptowałem wyzwanie. Czekam tylko na szansę. Zobaczymy.

Zobacz także: Tony Ferguson spotkał się z Daną Whitem i zapowiedział powrót

Brazylijczyk od prawie trzech lat przebąkuje o starciu z Irlandczykiem. Gdy temat zaczynał umierać, wskrzesił go w zeszłym roku przed starciem z Khabibem Nurmagomedovem sam Notorious, twierdząc, że taka potyczka byłaby dla niego interesująca.

Dawaj, szefie!

– zaapelował Silva – na prośbę TMZ – do White’a.

Daj to fanom to widowisko. Daj tę walkę wielkim fanom UFC. Dwóch dużych gości, dwa duże nazwiska. Dobrze na tym zarobisz, Dano. To dobre wyzwanie dla mnie i dla Conora.

Wierzę, że mógłbym zejść do 180 funtów, wierzę, że McGregor może dojść do 180 funtów. To dobra walka dla mnie i dobra dla Conora. Dobre doświadczenie dla fanów, szczególnie fanów sportu. To super, super, super walka. Anderson Silva i Conor McGregor.

Zapytany o potencjalne zakończenie kariery, 44-letni Pająk stwierdził bez zastanowienia, że zamierza wypełnić swój kontrakt, który przewiduje jeszcze 3-4 walki.
Ostatni pojedynek Pająk stoczył podczas lutowej gali UFC 234 w Melbourne, gdzie przegrał jednogłośną decyzją sędziowską z Israelem Adesanyą. Był to dla Brazylijczyka powrót do akcji po 2-letniej przerwie i jedynym w ostatnich siedmiu latach zwycięstwie – z Derekiem Brunsonem.

*****

Dana White zainteresowany zakontraktowaniem Jordana Burroughsa

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Razak

    8 maja 2019 at 20:46

    Powtarza sie, kolejka dluga do rudego

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply