UFC

David Branch otrzymał ofertę walki z Ronaldo Jacare – Brazylijczyk chce dwóch innych rywali

Jeśli wierzyć Davidowi Branchowi, Ronaldo Jacare Souza niespecjalnie garnie się do walki z nim w charakterze dania głównego najbliższej gali w Brazylii.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu kategorii średniej Ronaldo Jacare Souza stawia sprawę jasno – w tej chwili interesują go tylko dwa pojedynki: albo rewanż z Yoelem Romero, który pokonał go kontrowersyjną niejednogłośną decyzją w grudniu 2015 roku, albo rewanż z Kelvinem Gastelumem, który również niejednogłośnie pokonał go w maju tego roku.
Jeśli jednak wierzyć powracającemu po piekielnie cennym zwycięstwie z Thiago Santosem Davidowi Branchowi, matchmakerzy UFC mają inną wizję przyszłości Jacare.

Żeby była jasność w temacie, dostałem propozycję pojedynku z Jacare w walce wieczoru gali zaplanowanej na 22 sierpnia w Brazylii, ale on nie czuje się wystarczająco pewnie, aby wziąć starcie.

Bez zaplanowanego pojedynku w czubie kategorii średniej pozostają obecnie Yoel Romero, Kelvin Gastelum i Chris Weidman. Ten ostatni nadal jednak nie otrzymał zielonego światła od lekarzy, podczas gdy Gastelum garnie się do walki – ale o pas mistrzowski.

*****

Stephen Thompson: „Powinni tego zabronić – mogło być po mojej karierze”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button