UFC

Darren Till vs. Jack Hermansson walką wieczoru grudniowej gali UFC FN

Starcie Darrena Tilla z Jackiem Hermanssonem uświetni grudniową galę UFC Fight Night.

Pojedynek w czubie kategorii średniej pomiędzy Darrenem Tillem (18-3-1) i Jackiem Hermanssonem (21-5) jest szykowany w charakterze dania głównego zaplanowanej na 5 grudnia gali UFC Fight Night.

O zestawieniu doniósł portal ESPN.com. Brytyjczyk czeka jeszcze na zielone światło od lekarzy, ale wedle doniesień, będzie to formalnością.

Przegrawszy w 170 funtach z Tyronem Woodleyem i Jorge Masvidalem, Darren Till przeniósł się do wagi średniej, w listopadzie ubiegłego roku niejednogłośnie pokonując Kelvina Gasteluma. Podczas lipcowej gali UFC Fight Night w Abu Zabi przegrał natomiast jednogłośną decyzją sędziowską z Robertem Whittakerem. Obecnie jest sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu.
Okupujący 4. miejsce w klasyfikacji Jack Hermansson poddał w ramach lipcowej gali UFC Fight Night Kelvina Gasteluma, powracając w ten sposób na zwycięskie tory po nokaucie, jaki zafundował mu we wrześniu zeszłego roku Jared Cannonier. Wcześniej natomiast Szwed pokonywał między innymi Ronaldo Souzę czy Davida Brancha.

Joker będzie na pewno groźny w parterze, ale czy zdoła przenieść tam walkę? W stójce natomiast karty rozdawać powinien wyrachowany Brytyjczyk, który nieźle prezentuje się też od strony kondycyjnej, co w 5-rundowej walce może mieć znaczenie.Przewidywane kursy bukmacherskie:

Darren Till – 1.55
Jack Hermansson – 2.45

Wstępny typ:

Darren Till

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Śmieci jednego są skarbem dla drugiego” – Jones reaguje na mistrzowski status walki Błachowicz vs. Reyes

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button