Daniel Skibiński, Paweł Pawlak i Rafał Haratyk wystąpią na Babilon MMA 6


Czołowi zawodnicy organizacji powrócą do klatki przy okazji ogłoszonej właśnie gali Babilon MMA 6, która odbędzie się 15 grudnia w Raszynie.

Gala Babilon MMA 6 odbędzie się 15 grudnia w Centrum Sportu w Raszynie, o czym poinformował w mediach społecznościowych właściciel organizacji Tomasz Babiloński.
W akcji obejrzymy między innymi rozpędzonego sześcioma zwycięstwami z rzędu – w tym już trzema pod banderą BabilonuDaniela Skibińskiego (12-5) oraz mogącego pochwalić się trzema kolejnymi wiktoriami Pawła Pawlaka (14-3). Kto wie zresztą, czy ta dwójka nie stanie naprzeciwko siebie w walce o złoto wagi półśredniej.

Ponadto do klatki powrócą Rafał Haratyk (10-3-2), który wygrał już trzy pojedynki pod sztandarem Babilonu, a także Damian Zorczykowski (5-2) oraz Michał Orkowski (4-2).

Zestawienia zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *