KSWPolskie MMA

Daniel Rutkowski podpisał kontrakt z KSW, debiut już w październiku

Końca dobiegły spekulacje na temat sportowej przyszłości czołowego zawodnika wagi piórkowej w Polsce Daniela Rutkowskiego.
Mistrz kategorii piórkowej organizacji FEN i Babilon MMA Daniel Rutkowski (12-2) zasilił szeregi organizacji KSW, o czym oficjalnie poinformowano w mediach społecznościowych polskiego giganta.
Na tym jednak nie koniec, bo znany jest też termin debiutu Rutka. Otóż, po raz pierwszy wejdzie do klatki czołowej polskiej organizacji 23 października przy okazji gali KSW 64 w Łodzi. Nie ujawniono póki co, kto będzie rywalem radomianina.

32-latek może pochwalić się serią aż dwunastu zwycięstw, które w ostatnich latach odnosił głównie pod sztandarami FEN i Babilon MMA. W pokonanym polu Rutek zostawiał między innymi dwukrotnie Adriana Zielińskiego, Łukasza Rajewskiego czy Damiana Zorczykowskiego. W formule MMA był ostatnio widziany w listopadzie ubiegłego roku, dominując w rewanżu na pełnym dystansie Adriana Zielińskiego. W 2021 roku wojował tylko w formule bokserskiej, zwyciężając jeden z trzech pojedynków.Rutkowski od dawna miał oferty z organizacji z całego świata – w tym także z UFC. Zdecydował się na KSW, gdzie w kategorii piórkowej rządy sprawuje Daniel Torres, który w styczniu zdetronizował Salahdine’a Parnasse’a.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button