Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMARosyjskie MMA

Daniel Omielańczuk w walce wieczoru listopadowej gali ACA 114 w Łodzi

Daniel Omielańczuk będzie bohaterem walki wieczoru listopadowej gali Absolute Championship Akhmat w Polsce.

Jak oficjalnie poinformowali organizatorzy, Daniel Omielańczuk (24-9-1) wystąpi w walce wieczoru zapowiedzianej na 26 listopada w Łodzi gali ACA 114.

Nie wiadomo póki co, kto będzie rywalem rozpędzonego serią czterech zwycięstw Polaka, ale trwają prace nad tym, aby był nim mistrz kategorii ciężkiej Mukhamad Vakhaev (8-4-1).

– Robimy wszystko, by Daniel już w listopadzie zawalczył o mistrzowski pas – powiedział w informacji prasowej Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA na Europę. – Zasłużył na to serią efektownych zwycięstw. Dla polskiego MMA to może być kolejna wspaniała historia w drugiej połowie 2020 roku, ale trzeba zaznaczyć, że ten pojedynek Daniela Omielańczuka to duże wydarzenie na całej europejskiej scenie MMA.
ACA 114 będzie dziesiątą galą czeczeńskiej organizacji w Polsce. Zapowiedziano udział dziesięciu polskich zawodników, choć póki co nie ujawniono ich nazwisk – poza Danielem Omielańczukiem.

W sumie w karcie walk ACA 114 zobaczymy aż 10 zawodników z Polski. Gala odbędzie się w Łodzi, w czwartek, 26 listopada, a jej transmisja będzie dostępna w systemie PPV.

ACA 114 odbędzie się w czwartek, 26. listopada, w klubie Wytwórnia w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Transmisja gali będzie dostępna w systemie PPV.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Ma wielkie szczęście” – Cormier prowokuje Błachowicza, przekonany, że Polak nie chciałby z nim walczyć

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button