UFC

Daniel Cormier: „Dajcie Jonesowi spokój, ten człowiek ma rodzinę, uszanujmy to”

Daniel Cormier zabrał głos na Instagramie, nie po raz pierwszy pokazując nie lada klasę – tym razem stanął w obronie Jona Jonesa.

Nowy-stary mistrz kategorii półciężkiej Daniel Cormier podziękował fanom za wsparcie, jednocześnie stając w obronie swojego jedynego pogromcy w karierze, Jona Jonesa.

https://www.instagram.com/p/BZEqSykBN78/

Życie może być bardzo przewrotne. Myślę, że czasami trzeba się zatrzymać i wziąć wdech. Nigdy nie wiesz, co cię czeka. Próbujesz poradzić sobie z tym najlepiej jak potrafisz. Niesamowitą rzeczą jest wsparcie ze strony fanów. Nigdy nie czułem tak wiele miłości. To szalone, bo wszystko po tym, gdy przegrałem. Teraz jednak proszę was o powstrzymanie się. Dajcie Jonesowi spokój. Pozwólcie, aby wspólnie ze swoim teamem mogli przemyśleć, co się dzieje i co się wydarzyło. Byłem na dnie i niektórzy mnie kopali, ale większość z was okazała mi współczucie i wsparcie. Po walce Jones również okazał współczucie – bez względu na to, co się dzieje, jako ludzie musimy okazywać sobie współczucie. Jones nie przechodzi przez to sam. Pamiętajcie, że ten człowiek ma rodzinę. Uszanujmy to. Nie okazujcie mi wsparcia poprzez krzywdzenie innych. Raz jeszcze dziękuję za niewyobrażalne wsparcie.

DC został wczoraj przywrócony jako mistrz kategorii półciężkiej UFC. Wszystko w wyniku pozytywnego wyniku kontroli antydopingowej Jona Jonesa przed galą UFC 214, podczas której znokautował Cormiera w trzeciej rundzie. Również próbka B dała wynik pozytywny, w następstwie czego Stanowa Komisja Sportowa w Kalifornii zmieniła wynik pojedynku na no-contest.

*****

Joanna Jędrzejczyk o rozstaniu z menadżerem: „Nie jestem małą dziewczynką, która będzie mamiona obietnicami. Oczekuję efektów”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button