UFC

Dana White komentuje przerwanie walki Gokhana Sakigo z Luisem Henrique da Silvą

Sternik organizacji UFC Dana White zabrał głos na temat przerwania pojedynku Gokhana Sakiego z Luisem Henrique da Silvą podczas gali UFC Fight Night 117 – i nie zostawił wątpliwości, jak je ocenia.

Gdy podczas gali UFC Fight Night 117 deski saitamskiego oktagonu zadrżały po tym, jak runęło na nie ciało Luisa Henrique da Silvy, posłane tam soczystym lewym sierpem Gokhana Sakiego, a sędzia błyskawicznie przerwał pojedynek, cementując w ten sposób triumfalny debiut Turka, błyskawicznie pojawiły się głosy krytyki pod adresem rozjemcy w czerni sugerujące, że najzwyczajniej w świecie pospieszył się. Upadając, Brazylijczyk bowiem błyskawicznie podparł się w ten sposób, że jego głowa nawet nie dotknęła desek.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/911430896913408001

Saki wypowiedział się na temat przerwania podczas konferencji prasowej po gali, ale głos w sprawie zabrał też zirytowany sternik organizacji Dana White.

Ktokolwiek sądzi, że było to złe przerwanie, PROSZĘ, nigdy nie aplikujcie na sędziów!!!
Wygląda zresztą na to, że White niezwykle ceni sobie Turka, bo też jego walka z da Silvą była jedyną z japońskiej gali, którą na swoim Twitterze skomentował – w bardzo wymowny sposób.

*****

Potwór Saki, buldożer Andrade i rasista Bisping – sześć wniosków z UFC FN 117

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button